Crossbody bag :: torebka na każdą okazję

Pewne modele torebek są idealne na każdą okoliczność, należy do nich między innymi crossbody bag! Taki fason torebki możesz nosić do wszystkiego i na każdą okazję. Wraz ze stylistami Pakamera.pl wybraliśmy kilka modeli, które będą ponadczasowym zakupem.

Ta sama torebka typu crossbody bag sprawdzi się zarówno w casualowych codziennych stylizacjach, jak i podczas imprez typu wesele czy wieczorny wypad ze znajomymi. Jej zaletą jest nie tylko uniwersalność, ale również wygoda! Przewieszona przez ramiona torebka, daję nam absolutną swobodę ruchów i pewność, że nic nam z niej nie „ucieknie”. Dodatkowo cała jej zawartość jest ciągle pod nasza ręką, co pozwala na szybkie dostanie się do telefonu lub karty płatniczej.

Wraz ze stylistami z platformy Pakamera.pl wybraliśmy kilka interesujących modeli w różnym stylu. Wśród nich znalazła się nieco sportowy, różowy model od marki Incat czy bardziej elegancki, skórzany od PaulaBaar – który jest robiony z myślą zero waste. Wybraliśmy też kilka fasonów oversize oraz w nieco bardziej odważnej kolorystyce. Wszystkie torebki z galerii oraz inne godne uwagi modele, znajdziesz w spejclanej selekcji na platformie Pakamera.pl. By je zobaczyć wystarczy przejść tutaj!