Torebki NASHE :: naturalna skóra, ciepłe kolory i kobiece fasony

Naturalna skóra, ciepłe kolory i kobiece fasony, tak w kilku słowach można opisać torebki z nowej kolekcji polskiej marki NASHE. Nie brakuję w niej znanych już modeli w odświeżonej wersji, oraz kilku zaskakujących nowości.

Motywem przewodnim nowej kolekcji marki NASHE jest naturalna skóra, kolory, które przywołują na myśl ciepłe, słoneczne dni oraz kobiece fasony. A co konkretnie w niej znajdziemy? Tym razem projektanci marki, Agnieszka i Tomek Kisiel, postawili na bestsellerowe modele w nowej odsłonie. Twórcy wprowadzili również charakterystyczne dla estetyki marki nowe fasony galanterii, w tym kompaktowe torebki, eleganckie nerki i kosmetyczki. Nie brakuję też zaskakujących nowości! Jedną z nich są skórzane paski do torebek i kolorowe breloki, które pozwalają klientkom na szeroką personalizację swoich ulubionych torebek!

Jednym z najbardziej urzekających modeli w kolekcji jest Switch Bag, który ma formę 2w1. Dzięki dołączonym w komplecie dwóm regulowanym, grubym paskom, może być on noszony jako torebka, lub lub jako elegancka, miejska nerka. Nieoczywiste rozwiązania zręcznie zastosowane przez twórców pozwalają na indywidualne podejście do stylizowania każdego z elementów kolekcji. Wspomniana nerka doskonale wypadnie nie tylko w miejskiej stylizacji. W połączeniu z delikatnym, dostępnym osobno, długim, skórzanym paskiem lub łańcuszkiem przemieni się w elegancką, wieczorową torebkę idealną na wielkie wyjście.

Wszystkie torebki NASHE, które znajdziemy w nowej kolekcji to zwrot ku kobiecości. Premierowe modele w połączeniu z delikatnymi, uniwersalnymi kolorami tworzą doskonałą bazę kapsułowej garderoby. Twórcy skupili się na szerokiej gamie kolorów. Nie ma tu jednak miejsca na przypadek. Wybrane barwy doskonale ze sobą współgrają, dając poczucie ładu i harmonii. Takie ujęcie kolekcji daje ogromne możliwości skomponowania własnego, dopasowanego do indywidualnych preferencji zestawu galanterii.