Halloween – powrót zombie :: upiornie straszna impreza

Impreza z okazji Halloween to doskonała okazja na przeistoczenie się w przerażającą kreaturę. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz się przerażająco dobrze bawić podczas nocy duchów, to mamy podpowiedź…

Halloween 2018 w kultowym centrum rozrywki Hulakula przeszło do historii jako najbardziej krwawa impreza ubiegłego roku. Doktor Patus zarzekał się, że wynik swojego eksperymentu ma pod kontrolą, jednak nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Zombie zerwało się z łańcuchów, atakując nie tylko doktora, ale i wszystkie osoby, które stanęły im na drodze. Od początku października ponownie pojawiają się informacje o widzianych w stolicy dziwnych postaciach. Czy możemy mieć powody do obaw? Co wydarzy się ostatniej, październikowej nocy? Znamy szczegóły!

W ubiegłym roku nawiązaliśmy kontakt z doktorem Patusem, który miał zająć się oprawą artystyczną naszego wydarzenia z okazji Halloween. Nie spodziewaliśmy się do czego doprowadzi ta współpraca. Sprawy wymknęły się spod kontroli, jednak doktor obiecał, że zajmie się tym tematem. Rzeczywiście, przez prawie rok zombie nie dawały o sobie znać. Niestety od jakiegoś czasu docierają do nas sygnały o wolnożyjących zombie w okolicy Żerań FSO – informuje Malwina Kukawska, specjalista ds. marketingu w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. – Kilku naszych pracowników zaginęło bez śladu po swoich ostatnich nocnych zmianach. Podjęliśmy już dodatkowe środki bezpieczeństwa, a odpowiednie służby na bieżąco monitorują aktywność zombie, która nasila się wraz z nadchodzącym Halloween – dodaje z przymrużeniem oka.

Co wydarzy się ostatniej, październikowej nocy?

Jedno jest pewne – możemy spodziewać się strasznie dobrej rozrywki w towarzystwie aktorów ucharakteryzowanych na zombie. Warszawskie centrum rozrywki Hulakula ponownie zaprasza do udziału w wyjątkowej imprezie halloweenowej, którą organizuje wspólnie z domem grozy Fear Zone. Ubiegłoroczny event cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku podobnie zaplanowano widowiskowy performance z udziałem zombie, a dodatkowych emocji dostarczy tunel strachów. – Przyspieszone bicie serca zagwarantuje nie tylko ogromna dawka energetycznej muzyki, lecz także zombie ‘żywcem’ wyjęte z najlepszych horrorów! Gwarantujemy, że w tym roku jeden papieros czy krwisty shot nie wystarczy na ukojenie nerwów! – zapowiadają organizatorzy.impreza halloween hulakulaWstęp na wydarzenie, które odbędzie się w Hulakula przy Jagiellońskiej 82B w Warszawie już 31 października br. (czwartek) o godzinie 20:00, możliwy jest tylko po ukończeniu 18 roku życia. Bilety na imprezę dostępne są na stronie organizatora pod linkiem: https://rezerwacje.hulakula.com.pl/step2?item_id=137 (https://rezerwacje.hulakula.com.pl/step2?item_id=137).