Premiera najnowszej kolekcji ’3 marki Kulik

Premiera najnowszej kolekcji ’3 marki Kulik

Torebki Kulik charakteryzują się architektoniczną formą wzbogaconą o unikalną dekoracyjność. W najnowszej kolekcji ’3 polska marka jeszcze bardziej akcentuje swoje znaki szczególne i prezentuje zupełnie nowe odsłony sprawdzonych już klasyków o mocnym, modowym akcencie. Twarzami kampanii zostały tym razem dwie osoby – modelka Vero Sujka i model Gil Soares.

Najnowsza kolekcja Kulik ’3 łączy w sobie zamiłowanie projektantek marki do prostych, geometrycznych form i dostojnej dekoracyjności. Swoje gotowe wizje podają w postaci niezwykle estetycznych i modowych torebek. Inspirują się różnorodnością i esencją barw natury, a sama nazwa linii mocno nawiązuje do ich aktualnych przemyśleń.

,,Cyfra 3 to symbol twórczości, artystycznej wrażliwości oraz pasji. Oznacza też harmonię, doskonałą współpracę i wzajemną troskę. Utożsamiamy się właśnie z takimi wartościami. Tworzymy zgrany duet kobiet, które wzajemnie się wspierają, motywują i dla których moda stanowi największą życiową pasję.” – komentują Ewa i Sylwia, założycielki i projektantki marki.

,,W najnowszej kolekcji zależało nam, aby podkreślić cechy charakterystyczne Kulik, ale także dać wyraz naszym autorskim, mocno energetycznym i modowym wizjom. Stawiamy na różnorodność i styl bez ograniczeń, czego efektem jest też sesja zdjęciowa.” – dodają.

W ’3 znalazły się dotychczasowe modele, które nabrały nowej formy i struktury. Na bazie bestsellerowych Worków 3in1 powstały ich mini wersje – bardzo poręczne i kompaktowe. Całkowitą nowością są podłużne i pojemne torebki Hobo. Sugar i Mini Modern tym razem prezentowane są w odsłonie miękkiej, funkcjonalnej Puffy, która ma specjalne wypełnienie dające złudzenie „nadmuchania”. W nowej odsłonie prezentowane są także Mini Pure oraz Phone Bag dostępne w premierowych oprawach skóry. Całość kolekcji obfituje w modele o kolorze połyskującej głębokiej czerni, metalicznej butelkowej zieleni oraz intensywnego bordo i złota. Nowością są skóry lakierowane i tłoczenie Croco.

Użytkowniczki torebek Kulik, będą mogły ponownie zabawić się ich stylem, w zależności od kontekstu, w którym je noszą. Projektantki bowiem prezentują nowe, intensywnie czarne łańcuszki barwione w masie (dzięki czemu nie będą się ścierać) oraz bujnie kolorowe, tym razem dużo grubsze niż w poprzednich kolekcjach, ręcznie plecione paski.

Wszystkie modele torebek zostały ręcznie wykonane przez lokalnego mistrza kaletnictwa, a skóry pochodzą z jednej z najstarszych, włoskich manufaktur.

Więcej  na PAKAMERA.pl

Zdjęcia: Milka Świtalska
Modelka: Vero Sujka / AS Management Warsaw
Model: Gil Soares / X Management Warsaw
Stylizacje: Ewa Jeżewska, Sylwia Jeżewska
Makijaż i włosy: Samanta Falkowska
Wideo: Marcel Stefanowski
PR: Dagmara Tarka