PIERWSZA BLUZA UNISEX OD NUBEE: BLUZA MOJEGO CHŁOPAKA

PIERWSZA BLUZA UNISEX OD NUBEE: BLUZA MOJEGO CHŁOPAKA. Dla ceniących komfort ponad wszystko. Dla miłośników oversize’u. Dla wielbicielek podkradania ubrań swoim chłopakom. I dla chłopaków.

 

 

Dla par, gdy lubicie nosić to samo. Lub, gdy nie lubicie, ale uwielbiacie najwygodniejsze na świecie bluzy.

Oto ona – pierwsza bluza unisex od Nubee, idealna dla niej i dla niego! Stworzona z myślą o kobietach, które uwielbiają nosić ubrania swoich partnerów. Marka Nubee od dawna myślała o męskich bluzach. I wreszcie powstał pierwszy uniwersalny projekt damsko-męski – Bluza Mojego Chłopaka

Aby stworzyć bluzę idealną dla niej i dla niego, Nubee wprowadziło zupełnie nową rozmiarówkę. Rozmiar 1 będzie odpowiedni dla mężczyzn noszących rozmiar S, M i małe L oraz kobiet noszących XS, S i małe M i preferujących raczej mniejsze bluzy oversize. Rozmiar 2 sprawdzi się dla męskich L-ek, XL-ek i XXL-ek i będzie idealnym rozmiarem dla wszystkich kobiet, które najlepiej czują się w bluzie o luźnej formie. Mogą go nosić i S-ki i kobiety w rozmiarze L/XL.

Paleta kolorów nowej bluzy Nubee jest różnorodna. Marka postawiła na klasyczną czerń oraz jasnoszary, różowy, zielony i grafitowy. Tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nubee to marka słynąca z nieskrępowanych, oversize’owych form, stylistycznego luzu oraz komfortu noszenia. Marka tworzy ubrania dobrej jakości, które starczają na dłużej, szyje lokalnie i korzysta z usług lokalnych firm, wcielając w życie założenia slow fashion. Z troską podchodzi do każdego etapu produkcji i dba o swoich pracowników i klientów. Wszelkiego rodzaju relacje znajdują się w centrum świata Nubee. To z nich płyną inspiracje do tworzenia i projektowania, to one potrzebują odpowiedniej oprawy, jaką jest wygodne i przyciągające wzrok ubranie, które pozwala czuć się dobrze w każdej sytuacji.

Przedstawiamy nową bluzę unisex od Nubee. Oto Bluza mojego chłopaka!

Kampania została sfotografowana w Hiszpanii na Costa de la Luz przez Photo People.

Więcej na PAKAMERA.pl