PAULABAAR :: torebki ponadczasowe

Stworzyć torbę, która zasłuży na miano ponadczasowej to chyba marzenie każdego projektanta. Jest to często wynik wielu lat pracy, najróżniejszych prób i kilkunastu błędów. Czasami jednak zdarza się tak, że już pierwszy projekt okazuję się strzałem w dziesiątkę. Tak było właśnie w przypadku marki PAULABAAR.

PAULABAAR to stosunkowo młoda marka, która została założona przez Paulinę Bierzgalską-Sikorską, absolwentkę Katedry Mody warszawskiej ASP. Brand został stworzony z myślą o dzisiejszych czasach, w których ludzie żyją w większej świadomości i szukają mody, która będzie wraz z nimi rosnąć i towarzyszyć nie tylko przez jeden sezon. Takie są właśnie akcesoria sygnowane metką PAULABAAR. Skórzane torby to połączenie rzemieślniczej, ręcznej roboty i luksusu, który przy okazji dba o środowisko! Bowiem wszystkie modele powstają ze skór już wyprodukowanych, minimalizując ilość wyrzucanych ścinków.

Dla nas marka wygrywa nie tylko swoim zdrowym podejściem do mody, ale również kolorystyką! Jest to powiew świeżości wśród akcesoriów w jednej kolorystyce. PAULABAAR to kolory, które choć bywają szalone to daleko im do kiczu i tandety. Torebki marki to zdecydowanie produkty ponadczasowe, które będą towarzyszyć nam przez długie lata, sprawdzając się w każdych warunkach. Ponieważ duże torby można zamienić w plecak, a małe modele zamieniają się w wygodne nerki!

Wszystkie produkty marki PAULABAAR znajdziecie też już na platformie Pakamera.pl, wystarczy kliknąć tutaj!

zdjęcia: Kamil Kotarba
modelki: Josephine & Charlotte Tomaszewskie
makijaż: Joanna Wojniłko