Pierwszorzędną misją marki jest nasycić miasto unikalnym stylem. Chcą pobudzać kobiecą wyobraźnie i wzbudzać pożądanie do elegancji, świadomości wyboru i stylu. Dwadzieścia cztery godziny, w dzień i w nocy: zawsze – clothes mean more, clothes are you: Peperuna!


Główna idea towarzysząca marce to Clothes mean more – clothes are You: PEPERUNA. Kobieta ubrana w projekty od marki jest młoda i niezależna. Kochająca miasto i zgiełk wpisujące się w sportową elegancję. Najważniejszym aspektem dla klientek jest ubranie wygodne, jednak o ciekawym designie w nietuzinkowe wzory. Kobiety wymagają swobody, wygody i niecodziennych stylizacji z udziałem marki. Poszukują czegoś nowego, jednocześnie pamiętając o konieczności zachowania swobody ruchu przez cały dzień – od szalonego czasu w pracy po wieczorne wyjścia ze znajomymi i kolacje we dwoje. Każda chwila ma być piękniejsza dzięki prostocie i elegancji marki Peperuna.

Tajnym sekretem każdej kolekcji to kobieta sama w sobie, czyli kolory, ciekawe wzory, które podkreślają kobiecą urodę i charakter. Każdy projekt uwydatnia to co najpiękniejsze, czyli subtelność i piękno. Inspiracją do najnowszej kolekcji jest kobieta w mieście. Bizneswoman pracująca na obcasach, po pracy wyciągająca wygodne adidasy z torebki. W obu stylizacjach maksymalny Top Trend. Debiut wiosenno letniej kolekcji 2016 nastąpi na początku marca. Będzie elegancko, subtelnie i sportowo!

Zobaczcie wszystkie projekty marki na Pakamera.pl