18 czerwca w godzinach od 11.00 do 17.00 odbędzie się otwarcie nowego muzycznego punktu na mapie Warszawy: Black Record Store. Sklep z winylami i sprzętem muzycznym będzie się mieścić w okolicach Placu Trzech Krzyży – przy Alejach Ujazdowskich 22/10. Tego dnia Black Record Store odwiedzą, m.in. Brodka, Artur Rojek, Kayah oraz wielu innych artystów! Na gości będą czekać liczne atrakcje, m.in. plenerowy koncert zespołu BeMy. Wstęp na otwarcie jest całkowicie bezpłatny.

Już w sobotę 18 czerwca otworzy się nowe, muzyczne miejsce w Warszawie dedykowane wszystkim wielbicielom dobrej muzyki – Black Record Store. Organizatorzy przygotowali liczne muzyczne atrakcje. Tego dnia warszawiacy będą mieli okazję spotkać się z wybitnymi polskimi artystami – tymi debiutującymi, jak i tymi obecnymi na scenie muzycznej już od wielu lat. Będą to m.in. Brodka, Artur Rojek, Kayah, BeMy, Heart&Soul, Smolik i Kev Fox oraz Lanberry.

Otwarcie będzie miało charakter garden party z bezpłatnym wstępem dla wszystkich zainteresowanych. Wśród dodatkowych atrakcji czekających na gości będzie m.in. wystawa zdjęć Jacka Poremby, ale również strefa odpoczynku na trawie z leżakami, poczęstunek, konkursy, a także przede wszystkim dobra muzyka – zespół BeMy zagra kameralny, plenerowy koncert i zaprezentuje wybrane utwory z najnowszego albumu. Wszyscy artyści będą podpisywać swoje płyty, zarówno winylowe, jak i kompaktowe, dostępne w Black Record Store.

Black Record Store to sklep skierowany przede wszystkim do miłośników czarnej płyty. Posiada bogatą ofertę od klasycznego rocka i muzyki alternatywnej, soulu, elektroniki, nowego
i klasycznego jazzu, po world music i muzykę eksperymentalną. W sklepie internetowym są dostępne zarówno nowości, jak i dobrze już znane klasyki. Od 18 czerwca płyty będą do nabycia w sklepie stacjonarnym.

 

foto: facebook