Belmondawg na debiutanckim albumie Mordor Muzik. Rusza przedsprzedaż “MORDOR CD” w dystrybucji Asfalt Distro

Mordor Muzik, poznański duet nazywany pierwszą pięścią polskiego grime’u, nareszcie z debiutanckim, solowym wydawnictwem! Wystartowała przedsprzedaż “MORDOR CD” w wersji CD, MC i LP.

Mordor MuzikRóżnorodny i eksperymentalny, ale nade wszystko spójny materiał podkreślający to, co w Mordor Muzik najlepsze, został w całości wyprodukowany przez Majkizioom’a. Teksty i rap to oczywiście zasługa Ginger’a wspartego przez wyjątkowych gości specjalnych – wśród nich m.in. Hałastra i Jr Stress. Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest numer “Słowo” z gościnnym udziałem Belmondawg. Do utworu powstał również teledysk w reż. Jarosława Żarskiego, który już teraz obejrzeć można na YouTube.

Premiera albumu w dystrybucji Asfalt Distro zaplanowana została na 29 października. Na krążek “MORDOR CD” w wersji winylowej trzeba będzie jednak poczekać do stycznia 2022. Warto również wspomnieć, że wydawnictwo przygotowane zostało w duchu DIY. Efekt kilkunastu miesięcy wytężonej pracy i tym samym zachowanej dbałości o każdy szczegół warstwy wizualnej projektu jest wynikiem kolaboracji Mordor Muzik z Animisiewasz i Kasią Kotecką z ogien.net.

Tracklista:

1. Ogień
2. Joshi
3. 0-10
4. SSB
5. Organizm
6. SKIT
7. Autentyczna Ballada Uliczna
8. Kaptur
9. Słowo (feat. Belmondawg)
10. BLACK DUB
11. Biznes (feat. Hałastra)
12. SoundSystem (feat. Junior Stress)

Po więcej muzycznych nowości i zapowiedzi zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.