Każda kobieta zasługuje na to, by nawet podczas wyczerpujących treningów czuć się pięknie i komfortowo. Z nową kolekcją Reebok jest to możliwe! Odpowiednio skrojone fasony i soczyste kolory podkreślą indywidualny styl, a najwyższej jakości materiały zapewnią wsparcie i wygodę podczas ćwiczeń.

Ambasadorkami kolekcji zostały kobiety aktywne fizycznie, mistrzynie w swoich dziedzinach – Katarzyna Bigos, Marika Popowicz oraz Agata Biernat. Wszystkie intensywnie trenują, a dzięki ubraniom z kolekcji Reebok mogą czuć się komfortowo i kobieco. Każda z nich codziennie udowadnia, że jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. To właśnie sport sprawił, że stały się silnymi kobietami, nie tylko fizycznie.

Katarzyna Bigos, instruktorka fitness, mistrzyni Europy Pole Sport w duecie, autorka programu treningowego Firworkout. Jej flagowa dyscyplina – pole dance – to jeden z najbardziej kobiecych sportów. Wymaga sprawności, wytrzymałości i siły.

Marika Popowicz, lekkoatletka, specjalizuje się w biegach sprinterskich. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w sprincie, dwukrotna medalistka mistrzostw Europy. W sierpniu 2014 roku, po ciężkiej kontuzji, usłyszała, że może już nigdy nie stanąć na bieżni. W 2016 roku, dzięki determinacji i ciężkiej pracy, wystartowała w igrzyskach w Rio de Janeiro.

Agata Biernat, Vice Miss Polonia, modelka, tancerka i instruktorka pole dance. Na co dzień uczy dziewczyny w Warszawie. Jej praca wymaga wielu wyrzeczeń i samodyscypliny. Modelka musi zawsze wyglądać dobrze, a najnowsza kolekcja Reebok zapewnia również najwyższy komfort.

Dziewczyny wybrały najwyższej jakości ubrania treningowe z najnowszej kolekcji Reebok, aby wyglądać kobieco i czuć się komfortowo nawet podczas intensywnych treningów. Specjalnie skrojone fasony podkreślają kształt, zapewniają swobodę ruchów oraz wsparcie mięśni. Wzory i kolory dodają kobiecości.