Arek Kłusowski :: Po tamtej stronie

Arek Kłusowski powraca ze swoim długo wyczekiwanym debiutanckim albumem „Po tamtej stronie”. Materiał, który usłyszymy na płycie doskonale przedstawia wybitny warsztat wokalny, tekściarski a przede wszystkim wyrazistą osobowość artysty. W swoich piosenkach opowiada o miłości, wartościach, dylematach, barierach depresji i samotności.

Album „Po tamtej stronie” jest dla mnie niezwykle ważnym przeżyciem. To mój powrót na scenę z autorskim materiałem po dłużej przerwie. W utworach, które znalazły się na krążku zawarłem wszystkie istotne dla mnie kwestie, które zaprzątały mi głowę w ostatnich latach.Przede wszystkim są to historie o traumach, porażkach i upadkach, których doświadczyłem. Ta płyta to dla mnie pewnego rodzaju terapia, dzięki której stanąłem na nogi i niezwykle dojrzałem. Nigdy wcześniej tak szczerze i otwarcie nie mówiłem o swoim życiu. Cieszę się, że dopiero teraz mogę podzielić się ze słuchaczami swoją muzyką, ponieważ czuję się świadomym i dorosłym twórcą. W świecie nic nie dzieje się bez przyczyny – opowiada muzyk o swojej nowej płycie.

Arek Kłusowski – Szukam

„Po tamtej stronie” to niezwykle oryginalna i emocjonalna historia opisana w kilkunastu utworach przy pracy nad którymi wspierali Arka m.in. Daria Zawiałow oraz znakomici producenci: Michał Kush (zdobywca 3 Fryderyków), Maciej Sawoch (znany ze współpracy z Kasią Nosowską, Miuoshem czy Krzysztofem Zalewskim) oraz Marcin Kuczewski i Michał Wasilewski (zespół xxanaxx). Za mix i mastering albumu odpowiada znakomity Marcin Gajko (współproducent płyty Moniki Brodki Granda, laureat 5 Fryderyków). Niespodzianką jest także udział Jacka Moore – syna brytyjskiego muzyka i wirtuoza gitary Gary’ego Moore’a, który napisał tekst i współtworzył muzykę do jednego z utworów.

Album ukazał się już 22 marca 2019 roku nakładem Fonobo Label. Premierowy koncert Arka Kłusowskiego z nowym materiałem odbędzie się już w kwietniu, podczas poznańskiego festiwalu Spring Break.

Link do albumu: http://l.fonobo.pl/PoTamtejStronie
www.facebook.com/arekklusowski
www.instagram.com/arekklusowski