O.S.T.R. I HADES otwierają koncerty! Zagrają 20 lutego w Chorzowskim Centrum Kultury!

Tęskniliście za koncertami? My bardzo! W związku z obowiązującymi od 12 lutego nowymi wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania ośrodków kultury do 50% pojemności, pojawiła się możliwość organizowania kameralnych wydarzeń muzycznych. O.S.T.R. i Hades mają zaszczyt zaprosić na pierwszy w 2021 roku koncert, który odbędzie się 20 lutego w Chorzowskim Centrum Kultury na ul. Sienkiewicza 3.

Wydarzenie jest obecnie jedyną okazją do sprawdzenia koncertowej odsłony materiału z najnowszego albumu “HAO2”, który w grudniu 2020 roku zadebiutował na pierwszym miejscu sprzedaży OLiS. Bilety w limitowanej liczbie dostępne są na http://www.chck.pl/ostr–hades—koncert-3877

O PŁYCIE:

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/4537085846306534/
LINK DO BILETÓW: http://www.chck.pl/ostr–hades—koncert-3877

ASFALT RECORDS

Asfalt Records jest niezależną wytwórnią muzyczną założoną w 1998 roku. Odpowiada za kariery takich muzyków jak O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Fisz i Emade, Łona i Webber, Meek, Oh Why?, Rasmentalism, Sarius. Albumy Asfalt Records zdobyły w sumie 8 statuetek Fryderyk (Nagrody Akademii Fonograficznej ZPAV) w kategorii Album Roku – Hip-hop. Do tej pory wytwórnia wydała blisko 200 różnych tytułów, a przez portfolio przewinęło się ponad 30 muzyków.

Od 2007 roku Asfalt Records prowadzi Asfalt Shop, pierwotnie tylko sklep internetowy wytwórni, obecnie uznany sklep muzyczny w Polsce. Asfalt Distro prowadzi samodzielnie i bezpośrednio dystrybucję fizyczną swoich nośników, także dla zewnętrznych podmiotów.

Credo Asfalt Records to dbanie zarówno o wysoki poziom muzyczny wydawnictw jak i o odpowiednią szatę graficzną i formę edytorską. Choć płyty nie są adresowane do masowego słuchacza i tak często cieszą się dużym powodzeniem, przynosząc masową popularność ich twórcom. Warto wspomnieć, że Asfalt Records była jednym z pionierów powrotu płyty winylowej na rynku fonograficznym w Polsce, wydając swoje tytuły na tym nośniku już od pierwszych lat działalności po dzień dzisiejszy.

Po więcej wydarzeń zapraszamy do zakładki WYDARZENIA.