ANDY POP. to damska marka biżuterii, która powstała z zamiłowania do srebra i do koloru. Każda kobieta docenia delikatne, dziewczęce i eleganckie wzornictwo proponowane przez biżuteryjny duet. Bransoletki to subtelne dopełnienie niebanalnych stylizacji.

Skąd powstał pomysł na wspólne tworzenie biżuterii?
Wspólne tworzenie przyszło zupełnie naturalnie. Początkowo tylko ja zajmowałam się biżuterią, tworząc swoje autorskie przedmioty. Prywatnie z Tomkiem jesteśmy małżeństwem, więc często mógł podpatrywać mnie w pracowni i tak zaraził się pasją, że w końcu poprosił o własne biurko. Tomek mimo, że miał doświadczenie w zupełnie innym zawodzie, świetnie odnalazł się w biżuterii. Nasza druga marka, FEINFEIN, dedykowana mężczyznom, jest właściwie jego pomysłem, który wspólnie udało nam się wdrożyć w życie.

Czy srebrne zdobienia są efektem intuicyjnego poszukiwania modnych dodatków, czy odpowiedzią na konkretne zapotrzebowania od klientów?
Projektując i tworząc nowe wzory, raczej nie sugerujemy się aktualną modą. Głośno komunikujemy, że tworzymy biżuterię razem z naszymi odbiorcami. Bardziej niż na modzie, zależy nam na tym, by biżuteria była osobista i personalna. Stąd każdy może zamówić u nas przedmiot z motywem, który odzwierciedla dla kogoś indywidualną wartość, personalizowaną ważną datą czy imionami ukochanych osób. Taka biżuteria na starcie zyskuje wartość emocjonalną, no i oczywiście do tego świetnie się prezentuje. Staramy się, by wzory były uniwersalne, by komponowały się z różnymi stylizacjami, zarówno codziennymi, jak i bardziej eleganckimi. ANDY POP. to nie jest biżuteria, która „krzyczy”, to raczej subtelne i delikatne dodatki, na które jednak nie sposób nie zwrócić uwagi.

Co było największym zaskoczeniem w budowaniu marki biżuteryjnej?
Mamy za sobą doświadczenia kilku lat w tworzeniu dwóch marek biżuteryjnych i właściwie nie ma dnia, by coś nas nie zaskoczyło. Pozytywne zaskoczenia to zawsze odległe miejsca, z których trafiają do nas klienci – dla przykładu – Królestwo Bahrajnu.

Najciekawszy srebrny element, który powstał spod Waszych rąk?
Bardzo ciekawą kolekcją, która często kojarzona jest z ANDY POP., były interaktywne pierścionki FLUO z wymienną plasteliną.

Biżuteria wykonywana jest ze srebra próby 925, ozdoby łączone z wysokiej jakości kolorowymi rzemieniami lub sznurkami. Wszystkie srebrne elementy wykonane są od podstaw ręcznie, co pozwala na wysoką elastyczność i możliwość realizacji indywidualnych zamówień, z dowolnymi motywami na bransoletkach lub wisiorkach.

Zobaczcie biżuterie ANDY POP. na pakamera.pl