Decoupage? Kochasz to prawda?

Uwielbiam to robić…tworzyć przedmioty które są dekoracjami mieszkania.Wykorzystuję do tego technikę decoupage,maluję farbami akrylowymi,rysuje kredkami.Przedmioty przeze mnie wykonane mozna wykorzystać we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w pokoju, łazience jak i w pokoju dziecinnym.Są wśród nich szkatułki,obrazy,obrazki,przedmioty codziennego użytku oraz też bizuteria.

ajll3.jpg

Dla kogo są Twoje prace?

Swoje rękodzieło kieruje do szerokiej grupy odbiorców.Jest to możliwe dzięki różnym kolekcjom stworzonym aby sprostać oczekiwaniom osób zainteresowanych.

Co stanowi Twoje natchnienie?

Tworząc przedmioty z kolekcji inspiruję się przede wszystkim przyrodą,egzotyką,tradycjami innych kultur oraz czerpię z malarstwa swoich ulubionych artystów.
Wśród inspiracji przelanych w moją twórczość są motywy etniczne czarnego lądu,epoki faraonów oraz elementy, po które sięgam do minionych lat tworząc przedmioty  o charakterze retro.Nie zapominając oczywiście o motywach kotów które bardzo lubię 🙂

Dlaczego tworzysz?

Twórczość artystyczna jest esencją mojego życia,tworze i sprawia mi to ogromna przyjemność.Robię to dla samej radosci tworzenia,dla samej siebie nasycajac  przedmioty swoim optymizmem i artystycznym cieplem.

foto3.jpg