Tak jak w modzie, w architekturze również panują trendy. Od pewnego czasu drewno gra pierwsze skrzypce. Diabeł tkwi w szczególe. Przedstawiamy ponad 50 sposobów na zastosowanie drewna w aranżacji przestrzeni.

Drewniane detale sprawiają że wnętrze jest ciepłe, przytulne i urzeka bezpretensjonalnym klimatem. Każdy czuje się w nim dobrze. Długie drewniane stoły sprzyjają wielogodzinnemu biesiadowaniu. Skrzypiąca podłoga, chodzeniu na bosaka, lub w samych skarpetkach. Sałatka z drewnianej misy smakuje niewyobrażalnie dobrze, a śniadanie serwowane na surowej desce prezentuje się wyjątkowo nonszalancko. Wymieniać można by długo.

Na co się zdecydować? Drewniane podłogi? ściany? schody, a może dodatki? Wybór jest trudny. W szczególności gdy staniemy twarzą w twarz przed szerokim wachlarzem możliwości aranżacyjnych. Aby go ułatwić, wybraliśmy zbiór inspiracji. Pochodzą z domów i restauracji z całego świata. Wielokulturowy mix otwiera oczy na nowe pomysły. Te z kolei mają to do siebie że proste, zazwyczaj są najlepsze.