4 Seasons Jewelry to biżuteria, która powstała z prawdziwej pasji. Zgodna z aktualnymi trendami, ale ceniąca sobie klasykę. Dla kobiet nietuzinkowych, pragnących więcej. Najnowsza kolekcja, to mleczna kolekcja – tworzona jest z mleka mamy karmiącej. Pamiątka, z tego niezwykłego czasu w życiu. Kolekcja ta jest najbardziej osobistym projektem autorki, która przez ponad dwa lata karmiła swoją córkę. To intymne przeżycie znalazło odzwierciedlenie w jej pracy zawodowej.

Autorka kolekcji współpracowała ze specjalistami z dziedziny technologii, chemii spożywczej oraz biologii by ją stworzyć. W tej serii biżuterii zawarło się mnóstwo emocji, determinacji i czasu by mleczna biżuteria była jak najdoskonalsza i trwała.

Artystka chciała umożliwić mamom zatrzymanie wspomnień z niezwykłego okresu, jakim jest karmienie dziecka. Więź, która powstaje między mamą a niemowlęciem, jest czymś magicznym – warto zachować z tego okresu namacalną pamiątkę. 4 Seasons Jewelry jest marką, która emocje zamyka w przepięknej oprawie i najwyższej jakości jubilerskich arcydziełach. Przepiękne sesja zdjęciowa jest zwieńczeniem długiej pracy nad kolekcją i przypieczętowaniem niezwykłej wrażliwości artystki.

 

Produkty marki 4 seasons jewelry znajdziecie na platformie Pakamera.pl