Głębokie Pasmo to projekt założony przez przyjaciół i pasjonatów dobrej muzyki: Hadriana, Essence’a i Jana Piotra Szatana. Z czasem dołaczył do nich także 2%, znany też jako Lips. Wieloletnie doświadczenie promotorsko-dj-skie zaowocowało kilkoma imprezami w stolicy i nie tylko, na których pojawili się dotychczas m.in. Peverelist, Move D, Gerry Read, Mike Huckaby, SWZK (aka Swayzak), Pierre LX… i jeszcze kilka ciekawych postaci. Wkrótce do tej listy dołączą m.in. Bicep i Mala. 

kulturalna

Jeszcze się wahacie czy iść na tę imprezę? Przeczytajcie co na jej temat mają do powiedzenia sami zainteresowani!

Trzy lata – dokładnie tyle czasu minęło, odkąd w grupie najbliższych przyjaciół postanowiliśmy zrobić coś z upadającą, jak wówczas myśleliśmy, warszawską sceną. Czas upłynął, w naszych życiach prywatnych pozmieniało się już chyba wszystko, a scena znajduje się w tym samym miejscu, w którym była kiedyś… Nie zmienia to jednak faktu, że udało nam się zorganizować sporo legendarnych imprez, zapraszając gości, których, nieskromnie dodamy, bez nas raczej nie mielibyście szans zobaczyć 🙂

Lista zagranicznych artystów, którzy przewinęli się przez nasze melanże to: Move D, BICEP, Mike Huckaby, Akufen jako Horror Inc., Swayzak, Mala, DJ Sprinkles (również jako Terre Theamlitz), Inigo Kennedy, John Roberts, Rick Wade, Fluxion, Matt Karmil, Hunee, Eddie C, Mr Beatnick, Peverelist, Bradley Zero, Gerry Read, Pierre LX, Estimulo i Truss/MPIA3. Do tego rzesza ziomów na supportach czy imprezach z polskimi składami, robionymi kompletnie bez zadęcia i mamy lekką ręką kilkudziesięciu artystów i setki godzin spędzonych w kilkunastu klubach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie.

Nieźle jak na trzylatka, a to zdecydowanie nie koniec! Te trzy lata, spędzone wspólnie z Wami na opijaniu smutków, czy celebrowaniu zwycięstw są miejmy nadzieję jedynie początkiem naszej przygody. Przygody, której trzecie urodziny chcemy z Wami świętować w kultowym warszawskim miejscu – Cafe Kulturalna – wraz z duetem, który zrobił na nas w ostatnim czasie niesamowite wrażenie – Snacks z Berlina. Do tego spory zapas turbo ziomów wspierających nas od początku, który jednocześnie zagwarantuje imprezę na najwyższym możliwym poziomie.

Widzimy się na miejscu!

WIĘCEJ INFO