Poszukiwanie idealnego miejsca na odpoczynek z dala od upalnego miasta zaczynamy na Farmbnb. To właśnie tam odnajdujemy najpiękniejsze obiekty w stylu slow life. To miejsce, gdzie w centrum uwagi jest sposób spędzania wolnego czasu, a nie konkretne miejsce. Jedziemy na rower czy kajaki?

Weekendowe wycieczki rowerowe
W poszukiwaniu najlepszych tras rowerowych wyruszamy na mazury. Chcąc przełamać stereotypowy wypoczynek pod mazurskim namiotem wybieramy przepiękny Dwór Dawidy znajdujący się w sąsiedztwie Malborka. W ciągu dnia rower z widokiem na jeziora i lasy, a wieczorem relaks w osiemnastowiecznym dworze i klimatycznej wannie. Dla nas idealny plan na weekend.
Dwór Dawidy

Weekend nad Jeziorem
Nie ma piękniejszego weekendu jak na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Chcąc zachwycić się jeszcze bardziej warto odwiedzić kamienną Ville Mela znajdującą się 100m od jeziora z dostępem do plaży wyposażonej w kąpielisko zagospodarowane z myślą o dzieciach. Zachwycamy się architekturą i kamiennymi murami!
Villa Mela

Weekend z nauką gotowania
Pasja do wędkowania nie zawsze oznacza weekendowy kierunek na Mazury. Niedaleko jeziora Pilchowickiego można odwiedzić cudowny Folwark Wrzosówka. To ekogospodarstwo położone na Pogórzu Izerskim w woj. dolnośląskim. Dla miłośników gotowania mamy dobrą wiadomość folwark organizuje warsztaty kulinarne oraz kurs domowego wyrobu wędlin. Może być pysznie i pięknie!
Folwark Wrzosówka