Zbliża się weekend, a ten zapowiada się wyjątkowo pod względem muzycznym. W piątek w klubie Smolna wystąpi Palms Trax, a w sobotę odbędzie się kolejna odsłona cyklu Immersed in Music by Desperados. Jej bohaterem będzie Recondite.

Muzyczny weekend na Smolnej rozpocznie wydarzenie z udziałem Palms Trax. Początek przygody z muzyką Jaya Donaldsona to historia rodem z filmu. Lata temu otrzymał pracę w jednym z topowych londyńskich klubów z płytami i tam zakochał się w brzmieniach elektroniki kiedy poznawał twórczość mistrzów gatunku z Chicago i Detroit. Dziś jest cenionym producentem, który ma na koncie wydawnictwa w Lobster Theremin i Dekmantel oraz nieustannie rozgrzewa publiczność na klubowych i festiwalowych parkietach.

Palms Trax | Boiler Room x Dekmantel Festival 2018
W sobotę na Smolnej odbędzie się kolejna odsłona cyklu Immersed in Music by Desperados. Bohaterem wydarzenia będzie Recondite – jeden z najbardziej charakterystycznych twórców na scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat, który zachwyca słuchaczy połączeniem delikatnych brzmień i parkietowej energii. Artysta współpracował m.in. z tak wpływowymi wytwórniami, jak Dystopian, Afterlife czy Innervisions, a rozgłos u szerszej publiczności przyniósł mu m.in. utwór pt. „Levo”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej serialu produkcji HBO pt. „The Young Pope”.

Recondite – Levo

Terminarz wydarzeń na najbliższy weekend:
14.06 – Palms Trax + Eltron, Pitti Schmitti
15.06 – Recondite + Leon, Sebastian S b2b GiGi, Pysh, Sir Ulik b2b Scraby