Trzynastka wcale nie musi być pechowa! Urodzinowa impreza PAKAMERA.pl będzie obfitować w same szczęśliwe doznania. Piątek 13-tego lipca będzie nocą pełną funky, lansu i dzikiego bansu! Załóż swoje fluo-odblaskowe ciuchy, natapiruj włosy w stylu lat 90-tych i uderz do samego serca Warszawy – klubu NIEBO. Miejsca, które urzeka niebiańskim wystrojem, ale zabiera do piekielnie dobrych bitów, przy których odkryjesz całkiem nowy świat.

O odpowiedni party mood zadba gwiazda wieczoru – zjawiskowa ROSALIE, która w swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hop’u lat ‘80/’90-tych z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Gdy już rozgrzeje ona nasze ciała, zaczniemy dzikie szaleństwo przy kolektywie – DJ I Say Mikey i Piotr “Kędzior” Kędzierski. Zapewnią oni ociekające funky potem tańce do późnych PORANNYCH godzin!

Pakamera.pl od trzynastu lat wspiera Polskich projektantów. Urodzinowa impreza to dla nas fantastyczna okazja, by podziękować wszystkim za kolejny rok wspaniałej współpracy. Wznieśmy razem toast (albo osiem) i bawmy się do białego rana przy dźwiękach, które rwą do tańca!

Tegoroczne Urodziny wspiera MINI Inchcape Warszawa.

Świętujmy razem te wyjątkowe (SZCZĘŚLIWE) 13 urodziny.
Gdzie? KLUB NIEBO ul. Nowy Świat 21, (w podwórku), 00-029 Warszawa
Kiedy? Piątek 13/07
Start: 20:30
Wjazd: FREE
Wydarzenie: www.facebook.com/events/835944713265838/