New Wave Office to temat, który towarzyszył uczestnikom podczas ostatniej edycji Warsztatów Stylizacji. Młodzi styliści mieli niełatwe zadanie odkryć na nowo niebanalny, a jednocześnie nowoczesny strój do biura. Czy udało się spełnić zadanie? Sprawdźcie efekty dwudniowych warsztatów Fashion Project z udziałem polskich projektantów z platformy Pakamera.pl.

Silna, pewna siebie i zmysłowa – te skojarzenia są pierwszymi jakie przychodzą do głowy patrząc na odważne połączenie faktur i kolorów w prezentowanej stylizacji. Choć na pozór może wydawać się ona dość luźna, to każdy jej element zaskakuję i doskonale oddaję temat NEW WAVE OFFICE. Począwszy od takich elementów jak siatkowa, lekko opalizująca bluzka marki Klaudyna Cerklewicz, czy różowa sztruksowa kurtka READY MATES, która została wykończona panterkowym kołnierzykiem. Profesjonalizmu dodają nie tylko spodnie eHarmony, ale również skórzane dodatki w postaci paska marki Fabiola i nonszalancko noszonej torebki od Alana Leather Studio. Doskonałym uwieńczeniem całości są duże ciemne okulary BRYLOVE, trochę w stylu nowoczesnej Anny Wintour i nieziemsko wysokie szpilki w kolorze nude od Anis. Całość prezentuje nam kobietę, która wie jak łączyć najnowsze trendy w zaskakujący sposób.

Styliści: Magdalena Mazur, Jakub Smoleń, Katarzyna Bukowska, Zuzanna Wesołowska
Modelka: Paulina Białoń

Czerwień i srebro to połączenie, które zachwyciło nas od pierwszego wejrzenia. Młoda, silna kobieta sukcesu łączy nie tylko faktury, barwy ale również odważnie miksuje style. Bawiąc się kolorami przeplata eleganckie spodnie od eHarmony z klasyczną białą bluzką od Furelle połączoną z kosmiczną kurtką Moxos. Srebrne okrycie przyda się nie tylko w ciągu dnia w biurze ale zagości na niejednej szalonej imprezie. Według stylistów połączenie pasuje do dyrektor kreatywnej własnej marki modowej, gdzie dopełnieniem stylizacji jest wyrazista pomadka oraz modne okulary od BRYLOVE. Dominująca czerwień oraz srebro podkreśla siłę, energię i pasję do pracy.

Styliści: Agata Kabara, Anna Prorok, Kasia Ziomek, Weronika Preiss
Modelka: Dagmara Podolak

Kolejna stylizacja to elegancja ze sportowym szykiem, gdzie główną rolę odgrywa sztruksowa, biała marynarka od Holystic. West urban Chic łączy w sobie to co klasyczne w formie białej koszuli ze złotym kołnierzykiem od marki Pach wraz z rozszerzanymi spodniami od Soul Label, które ciekawie dominują w stylizacji. W ręku odważnej i zapracowanej kobiety znajduje się fantazyjna torebka Nucelle. Dopełnieniem kontrastującego looku jest delikatna biżuteria od UMIAR. Te koła dodają charakteru!

Styliści: Aneta Nowakowska, Dominika Szatkowska, Małgorzata Hanuszewska, Karolina Sławińska, Agata Tokarska
Modelka: Agata Nowakowska

Motywem przewodnim ostatniej stylizacji są kwiaty oraz kolory powiązane z naturą. Nasza bohaterka to redaktorka z kolorowego magazynu z działu beauty. W stylizacji odnajdujemy lniane spodnie od marki SOVL, kombinezon Holystic oraz bluzka Never ever z ciekawie zawiązanym krawatem u szyi. Dopełnieniem stylizacji są wysokie szpilki od Anis oraz torebki Fabiola w wyraźnych kolorach.

Styliści: Anna Wierzbanowska, Anna Tomaszewska, Karolina Brochocka, Anita Jędzul
Modelka: Daria Kaźmierczak

Warsztaty: Fashion Project
Fotograf: justynawoźniak.com (http://www.justynawoźniak.com)
Make up: Akademia Makijażu Face Fabric
Włosy: Justyna Rynkiewicz
Wsparcie merytoryczne: Monika Komorowska i Maciej Macy Czerniejewski / Pakamera.pl
Miejsce: BOBO Coworking