Zwierzęce wzory :: jak i z czym nosić

Moda na zwierzęce wzory nadal trwa. Motywy węża, panterki czy zebry to idealne wakacyjne desenie, które wprowadzą trochę egzotyki do każdej stylizacji. Jeśli jeszcze nie próbowałaś ich nosić to masz do tego najlepszą okazję. Aby pomóc, podpowiadamy, jak i z czym nosić ubrania w zwierzęce wzory.

Wąż, zebra czy panterka mogą początkowo kojarzyć się nam z lekkim kiczem. Jednak odpowiednio zestawione i noszone z umiarem mogą stworzyć, naprawdę świetną stylizacje. My ubrania w takie desenie polecamy każemy! I to nie tylko, że są super modne, ale też, że wakacje to idealny okres na noszenie ich.

Jeśli jesteś osobą odważna, śmiało możesz nosić zwierzęce wzory w total looku. Sukienka w panterkę czy garnitur pokryty zebrą to odpowiedź na twoje modowe modlitwy. Ubierając się taki sposób powiesz o sobie, że jesteś osobą nit tylko pewną siebie, ale również świadomą i znającą się na tym co piszczy w modzie. Dla osób, które dopiero chcą zacząć przygodę z ubraniami w zwierzęce wzory polecamy łączenie ich z czymś klasycznym. Spódnica z wzorem węża, połączona z czarną koszulą lub białym T-shirtem będzie prezentować się bardzo stylowo. Tak samo możesz zrobić z koszula w zwierzęcy print! Łącz go z klasycznymi jeansami czy spodniami cygaretkami. Da to casualowy look, który spokojnie możesz założyć do biura w luźniejszy piątek czy na piknik z przyjaciółmi. Ważna rada! Nie łącz zwierzęcych wzorów z mocnymi neonowymi kolorami – bardzo łatwo tu o stworzenie kiczu. Takie połączenia, możesz stosować raczej na festiwale, które rządzą się swoimi modowmi prawami.

Oczywiście moda to nie tylko ubrania, to również akcesoria! Torebki, plecaki, casy na telefony czy nawet biżuteria, też mogą być pokryte motywem węża, panterki czy zebry. Jest to super opcja dla każdej osoby, która chce wprowadzić szaleństwa do swojej garderoby, ale na przykład z racji zawodu i dress codu za bardzo nie może. Torebka w wężowy wzór czy buty w panterkę, będą idealnym delikatnym modowym manifestem.

Po więcej inspiracji warto zajrzeć do specjalnej selekcji, stworzonej przez stylistów Pakamera.pl! Aby ją zobaczyć wystarczy kliknąć tutaj.