Zdrowo dla zabieganych!

Pomelo to system zdrowego odżywiania się przez cały dzień. Pakiet 3 lub 5 posiłków dostarczy organizmowi energii, witamin i wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. Zobaczcie!

W diecie nie brakuje pełnowartościowego białka, antyoksydantów, zdrowych tłuszczów i złożonych węglowodanów. Wyważone proporcje tych składników utrzymują formę naszych klientów na najlepszym poziomie. Posiłki tworzą z myślą o wszystkich aktywnych, zabieganych, dbających o siebie osobach. W pakietach znajdują się produkty najwyższej jakości. Pomelo posiada diety dla osób, które chcą schudnąć (diety redukcyjne o kaloryczności 1000, 1200 i 1500kcal) dietę zbilansowaną dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, ale nie uprawiają sportu oraz bogatą ofertę diet sportowych o kaloryczności 2500, 3000 i 3500 kcal. Po konsultacji z dietetykiem klient wybiera jaka dieta jest najbardziej odpowiednia patrząc na cele jakie zamierza osiągnąć.

DIETA NIE OZNACZA WYRZECZEŃ, GŁODÓWEK I NUDY.
Dzięki Pomelo ludzie jedzą smacznie wyrabiając przy okazji zdrowe nawyki żywieniowe. Dietę Pomelo stosują osoby znane ze świata mody, telewizji czy internetu. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się dieta sportowa, z której korzystają między innymi zawodowi lekkoatleci, bokserzy, tancerze, zawodnicy crossfit, thriatloniści, trenerzy personalni jak również amatorzy, dla których sport jest pasją.

Zobaczcie sami! :: www.pomelo.com.pl