Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem, które organizuje Szkoła Wnętrz i Przestrzeni w Krakowie, będą świętem dobrego polskiego projektowania. Od 17 do 20 listopada będzie można spotkać takie osobowości dizajnu, jak Dorota Koziara, prof. Piotr Bożyk, Paweł Grobelny czy Wojciech Morsztyn. W niedzielę, 20 listopada, odbędą się Targi Zaprojektowani, w czasie których kupimy produkty od polskich projektantów.

promo_net_zapro2016

W tym roku wydarzenie potrwa o jeden dzień dłużej – od 17 do 20 listopada. Ma to związek z przyjazdem do Krakowa wielkiej osobowości światowego designu – Doroty Koziary, polskiej projektantki pracującej od wielu lat w Mediolanie, która współpracowała z takimi firmami jak Dior, Swarovski, Fiat czy Hermes. W czwartek, 17 listopada, poprowadzi ona specjalny wykład masterclass w Szkole Wnętrz i Przestrzeni, ul. Zamoyskiego 52 w Krakowie, w czasie którego opowie o swoich doświadczeniach w pracy projektanta. Ideą Zaprojektowanych jest prezentacja i promocja tego, co dzieje się obecnie w polskim dizajnie, zarówno jeśli chodzi o wzornictwo, jak i wystrój wnętrz.

Pełen program wykładów i warsztatów, na które obowiązuje internetowa rejestracja, znajduje się na stronie www.zaprojektowani.com.pl.