Nazwa marki wywodzi się od nazwisk rodowych rodziców założyciela. W logo znajduje się rodzinny herb szlachecki Prawdzic. Firma Paris+Hendzel Handcrafted Goods z dumą podkreśla ogromną wartość rodzinnej tradycji.

Paris+Hendzel Handcrafted Goods to marka, która powstając w 2013 roku przejęła spuściznę herbową. Herb Prawdzic pochodzi od zawołania „prawda”, a lwy w logotypie trzymają w łapach lustra, będące jej emanacją. Nowopowstały brand jest realizacją marzeń, idei i pomysłów, które krążyły w głowie założyciela.
A co nam oferuje? Produkty tej firmy to nietuzinkowe nakrycia głowy. Chronią przed deszczem i słońcem. Coś w sam raz na letnie dni, długie wyprawy i miejski upał.
Łukasz  Hendzel, który stoi za całym projektem chce aby ich czapki stały się cząstką ego każdego właściciela, aby ucieleśniały jego pragnienia i fantazje.

Zapraszamy Was do udziału w niecodziennym projekcie. W drobnym przedmiocie garderoby jakim jest czapka, możecie odnaleźć siłę w dążeniu do spełnienia marzeń i podjęcia Wyprawy w głąb światowych szlaków z jego kolorami, smakami i zapachami.

Dokonaj wyboru! Poszukaj kształtu i koloru, który jest najbliższy twym pragnieniom i ruszaj w drogę.

Produkty marki do kupienia w pakamera.pl