Nike Sportswear to ciągła ewolucja – opracowywanie produktów-ikon przy użyciu innowacyjnych materiałów oraz wytaczających trendy wzorów. To przesuwanie niewidzialnej granicy pomiędzy uprawianiem sportu i codziennym życiem. To ciągłe poszukiwanie oraz ulepszanie. W myśli tej idei projektanci Nike Sportswear postawili sobie wyzwanie: jak udoskonalić ubranie, którego piękno polega na prostocie? Wynikiem poszukiwań jest idealna propozycja na lato – zremiskowany klasyczny model Grand Slam Polo.

Projektując nowe polo designerzy Nike Sportswear dodali innowacje, które zauważyć może jedynie osoba je nosząca. Grand Slam Polo wykonane jest
z wysokiej jakości dzianiny “pique”, która jest bardzo trwała, nie rozciąga się i nie odkształca. Koszulka umożliwia skórze lepsze oddychanie dzięki subtelnej konstrukcji wentylującej umieszczonej w tylnej części kołnierza. Komfort noszenia gwarantuje też wnętrze wykonane z gładkiej, miękkiej dzianiny. Projektanci dużo uwagi poświęcili również technicznym szczegółom, takim jak rozmiar guzików, które gładko wchodzą do odpowiednich otworów. Grand Slam Polo to także osobowość, którą nadają cztery różne typy insygniów wyszytych na piersi: Swoosh, Sunburst, but oraz klasyczne logo Nike.

Damskie polo wykonane zostało z tych samych materiałów a kobiecego charakteru nadają jej wykończenia: specjalnie opracowany dekolt z większą liczbą guzików i węższą pliską, krótkie kimonowe rękawy oraz bardziej dopasowana sylwetka.

Dowiedz się więcej o Grand Slam Polo na www.nikesportswear.com

nike2