#GOCoaching :: bezpłatne treningi dla każdego!

#GOCoaching to darmowy program treningowy w GO Sport dla wszystkich! Akcja daje nam możliwość poprawienia swojej sylwetki pod okiem specjalistów. W ofercie znajdziemy między innymi zajęcia z yogi czy rowerków!
Chcesz ćwiczyć pod okiem trenera? Program bezpłatnych treningów #GOCoaching w wybranych sklepach GO Sport to coś dla Ciebie! W każdy sobotni poranek możesz trenować za darmo, w kilku różnych lokalizacjach, na przykład: #GOBike w Galerii Młociny, #GORunning w Galerii Mokotów oraz #GOYoga w Wola Park. W zajęciach może wziąć udział każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa za pośrednictwem Facebook’a!

#GOCoaching to program treningów, które odbywają się cyklicznie w wybranych sklepach GO Sport, zlokalizowanych w największych centrach handlowych. Do tej pory zajęcia odbywały się w Warszawie w C.H. Promenada i Galerii Wileńska. Od czerwca, co tydzień na wszystkich chętnych czekają trenerzy, w aż trzech nowych lokalizacjach:

W każdy sobotni poranek, w godzinach 10:30-11:30 w sklepie GO Sport w Wola Parku odbywają się zajęcia #GoYoga. Organizatorzy zapewniają maty i wodę.

Treningi rowerowe #GOBike startują w każdą sobotę o 11:00 w Galerii Młociny, pod wodzą prowadzących: Łukasza Zaróda i Michała Warelisiaka.Z kolei fani biegania mogą wspólnie trenować razem z Tomkiem Bombą podczas #GORunning. Start w GO Sport w Galerii Mokotów godz. o 9:30.Treningi z cyklu #GOCoaching są całkowicie bezpłatne i każdy może w nich uczestniczyć. Jedyne co należy zrobić, to zgłosić swój udział na Facebook’u GO Sport, gdzie dostępny jest harmonogram spotkań.

#GoYoga w każdą sobotę o 10:30-11:30 w Wola Park
#GOBike w każdą sobotę o 11:00 – 12:00 w Galerii Młociny
#GORunning w każdą sobotę o 9:30 – 10:30 w Galerii Mokotów
#GOYoga w każdą sobotę o 10:30 – 11:30 w GO Sport w C.H. Promenada
#GORunning w każdą sobotę o 9:30 – 10:30 w Galerii Wileńska
#GORunning w każdą sobotę o 10:00 – 11:00 w Poznań Plaza

#GOCoaching to także okazja do skorzystania z porad profesjonalnych instruktorów, dotyczących zarówno ćwiczeń, jak i sprzętu. Trenerzy GO Sport to eksperci w swoich dziedzinach. Służą fachową wiedzą, wsparciem motywacji i zapewniają najwyższy poziom prowadzenia zajęć. #GOYoga i #GORunning to ćwiczenia w pozytywnej atmosferze, w grupie miłośników aktywności fizycznej.

Treningi #GOCoaching to także okazja do zapoznania się z szerokim asortymentem odzieży i sprzętu wszystkich dyscyplin dostępnych stacjonarnie oraz online w sklepach GO Sport. Stroje oraz akcesoria proponowane przez sieć spełnią oczekiwania zarówno zaawansowanych, jak i początkujących pasjonatów sportu, w zróżnicowanych przedziałach cenowych.

Jeśli szukasz odpowiedniego stroju do ćwiczeń, to koniecznie musisz odwiedzić platformę Pakamera.pl. W specjalnej selekcji Yoga Camp, znajdziesz mnóstwo rzeczy, które z pewnością przydadzą się podczas ćwiczeń.