Victoria Beckham projektuję dla marki Reebok

Była członkini legendarnego girls bandu Spice Girls, Victoria Beckham powraca z drugim dropem kolekcji dla lifestylowej marki Reebok. Oto co projektantka przygotowała na sezon jesień-zima.

Po zakończeniu kariery wokalnej, Victoria Beckham szturmem zaczęła podbijać świat mody. Marka, nosząca jej imię i nazwisko jest laureatem wielu prestiżowych nagród modowych. Sukces brandu można dostrzec gołym okiem. Doskonałym przykładem jest współpraca z lifestylową marką Reebok, z którą Victoria Beckham stworzyła kolekcje sportowych ubrań. Nie jest to pierwsza współpraca londyńskiej marki ze sportowym gigantem. Kolekcja na jesień-zima to już druga odsłona kolaboracji.

Kontynuując tempo pierwszego dropu, który widzieliśmy na początku tego sezonu, kolekcja na nowy sezon obejmuje szeroką gamę odzieży sportowej, czerpiąc inspirację z codziennej energicznej rutyny projektantki i jej podróży. W druga odsłonie kolekcji Reebok x Victoria Beckham Fall Winter 19 znajdziemy zarówno odzież, akcesoria, jaki i obuwie. Każdy element dropu został  dopracowany z dbałością o najmniejszy szczegół oraz tak by dawał największy komfort noszenia, nawet przy największym wysiłku. Specjalistyczne krawiectwo sprawia, że ​​asortyment jest dopasowany do wszystkich. Obuwie jest również integralną częścią kolekcji. Znane już Bolton Sock Lo i Bolton Sock Hi, teraz dostępne w kolorze białym i charakterystycznych neonach.kolekcja victoria beckham reebokKolekcja ożywa dzięki zdjęciom z kampanii, której twórcą jest genialny Mario Sorrenti, a za stylizację odpowiada stylista Alastair McKimm.