Pragniemy ogłosić, że wkrótce odbędzie się drugi kiermasz z Pakamerą. Będzie to druga impreza na którą szykujemy dużo więcej niespodzianek! Kiermasz mikołajkowy był rozgrzewką  przed kiermaszem swiątecznym. Po ostatnim weekendzie uzupełniamy zapasy. Zaprezentujemy nowe prace od kilkuset artystów i projektantów z całej Polski. W kiermaszu weźmie udział wiele nowych osób, które nie zdązyły do nas dotrzeć przed mikołajkami 😉 Spotykamy się w tym samym miejscu, tym razem jednak impreza będzie trwała 3 dni. Na każdy dzień szykujemy coś specjalnego dlatego zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia 😉

 

 

MIEJSCE: KLUB 1500m2 do wynajęcia, Solec 18, Warszawa

1500m2 do wynajęcia to miejsce na warszawskim powiślu. w postindustrialnych przestrzeniach starej drukarni kartograficznej

CZAS:

WIELKI ŚWIĄTECZNY KIERMASZ z PAKAMERA.PL
DATA: 16-17-18 GRUDZIEŃ – PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA
GODZINY: 10-20

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU: http://www.facebook.com/events/149050248532315/

Poniżej kilka słów o projekcie :

Już po raz piąty mamy zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników handmade’u na organizowane przez nas KIERMASZE ŚWIĄTECZNE.

Kiermasze świąteczne to już tradycja i grudniowa domena pakamery. Już po raz piąty na okres grudnia zostanie zgromadzone i wyeksponowane ponad 15 tysięcy prac artystów i projektantów z całej Polski. W ciągu pięciu lat imprezy handmade z pakamera.pl z lokalnej, gościnnie prezentującej prace kilkudziesięciu artystyów urosły do rangi NAJBARDZIEJ RÓŻNORODNEGO W KRAJU WYDARZENIA PROMUJĄCEGO I PREZENTUJĄCEGO NIEBANALNE i UNIKATOWE prezenty, dodatki i akesoria, ubrania oraz design od Polskich Projektantów.

Kiermasze świąteczne stały się już w dużej mierze naszą tradycją i grudniową perełką na mapie wydarzeń miasta Warszawy. Jest to alternatywa dla przedświątecznego maratonu po supermarketach, pokazujemy jak za pośrednictwem rękodzieła artystycznego można oderwać się od masowych sieciówek. Grudzień to jedyny czas w roku kiedy mamy okazję pokazania twórczości kilkuset artystów z całej Polski w jednym miejscu.