Wielka Garażówka Warszawska w pięciu dzielnicach Warszawy!

Bemowo, Ochota, Targówek, Praga-Południe i Ursynów – w tych dzielnicach odbędzie się Wielka Garażówka Warszawska. Cykl wyprzedaży rozpocznie się wydarzeniem na Bemowie 9 sierpnia. W kolejnych dzielnicach na zakupy będzie można wybrać się aż do 25 października.


Miasto Stołeczne Warszawa oraz firma Art and More zapraszają na cykl wyprzedaży garażowych, które odbędą się aż w pięciu dzielnicach miasta. Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego. Został wybrany przez mieszkańców drogą głosowania. Garażówki skierowane są do mieszkańców – tych, którzy chcą sprzedać nieużywane już przedmioty oraz do tych, którzy chcą wybrać się na zakupy i zapolować na okazje. Wśród zgłoszeń znajdują się wystawcy oferujący zabawki, przedmioty gospodarstwa domowego, książki, buty, ubrania, elektronikę, biżuterię, dodatki i wiele innych dóbr. Niezwykłość garażówek polega na tym, że jednym pozwalają pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, innym dają możliwość nabycia niezbędnych przedmiotów. Trend obecny od jakiegoś czasu w stolicy ciągle się rozwija. Wspiera ideę życia w duchu eko i zero waste, ale to nie wszystko. Wyprzedaże garażowe są również okazją do spotkań sąsiedzkich. Uczestnicy mogą miło spędzić czas oraz poznać swoich sąsiadów.
Wszystkie wydarzenia będą dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Przez cały czas trwania, w wyznaczonym i oznakowanym miejscu dostępny będzie tłumacz języka migowego oraz asystent osoby niepełnosprawnej.

Garażówki odbędą się w godz. 12.00-16.00 w następujących dniach (niedziele) i
miejscach:

1. BEMOWO – 9 sierpnia 2020 r.
Parking przy Urzędzie Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70, Warszawa;
2. OCHOTA – 30 sierpnia 2020 r.
Plac targowy Zieleniak, ul. Grójecka 97, Warszawa;
3. TARGÓWEK – 13 września 2020 r.
Teren przyległy do Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, ul.
Radzymińska 227, Warszawa;
4. PRAGA-POŁUDNIE – 27 września 2020 r.
Dzielnicowe Biuro Finansów i Oświaty, ul. Grochowska 262 Warszawa;
5. URSYNÓW – 25 października 2020 r.
Parking przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 61,
Warszawa.

Udział dla odwiedzających oraz wystawców jest bezpłatny. Ilość miejsc dla sprzedających, z uwagi na obostrzenia w związku z COVID-19, jest ograniczona. Ponieważ wydarzenie cieszy się dużą popularnością, warto zgłosić się wcześniej. Na pierwszą garażowkę na Bemowie ilość zgłoszeń dwukrotnie przekroczyła ilość miejsc. Za pisy odbywają się przez formularz dostępny pod linkiem: https://tinyurl.com/garazowki . W razie pytań, organizatorzy proszą o kontakt drogą emailową: targiartandmore@gmail.com Organizatorem wyprzedaży jest Miasto Stołeczne Warszawa oraz firma Art and More. Projekt finansowany jest ze środków budżetu obywatelskiego.
Zapraszamy!

Więcej o wyprzedaży garażowej na Bemowie:
https://www.facebook.com/events/291333995284934/

EXAMPLE.PL