Walentynki – pachnący scenariusz dla dwojga

Św. Walenty uznany jest za patrona zakochanych jak i obłąkanych. Można stwierdzić, że niekiedy miłość również ma w sobie coś z szaleństwa. Niektórzy są zdania, że Walentynki to mocno skomercjalizowane święto, które dotarło do nas z Zachodu. A my, mamy dla Was – Zakochani pewien scenariusz, który zamiast kupna kwiatów, które za kilka dni zwiędną pomysł na wyjątkowych pachnący prezent, którym można obdarować drugą osobę, a z którego będziecie mogli skorzystać oboje.

świeca walentynki
1 / 8

Wspaniała, pachnąca świeca wprowadzi w cudowny nastrój w tak wyjątkowy dzień. Możecie skorzystać z pięknie zapakowanych wosków zapachowych, a właściwie pralinek zapachowych od marki Soolley. Pralinki występują w różnych wersjach zapachowych i można je mieszać – feria zapachów gwarantowana. Kolejna pachnąca propozycja, to świece do masażu dla dwojga, unoszący się w powietrzu zapach bergamotki i werbeny, ciepły wosk zamieni się w fantastyczny olejek do masażu, z którego będzie mogli skorzystać oboje.  Czy jest coś lepszego niż domowe spa? Do tego wytrawne czerwone wino i niezapomniane Walentynki gotowe!

Scenariusz alternatywny, pod warunkiem, że jesteście szczęśliwymi posiadaczami wanny, to możecie zrealizować ten plan. Półkule kąpielowe lub kule kąpielowe, które pod wpływem ciepłej wody rozpuszczają się i uwalniają mleko oraz oleje. Zapachy od przepysznie pachnącej czekolady po subtelną różę czy lawendę po takie kąpieli skóra nie wymaga już dodatkowej pielęgnacji. Dodatkowo zapalone świece w łazience zapewnią odpowiedni nastrój romantycznej chwili a marka Biotika stworzyła specjalny zapach o zmysłowej nazwie Aksamitna noc – tuberoza łączy się tutaj z paczulą, fiołkiem i kadzidłem co tworzy ciekawy i nieoczywisty efekt. Jest to połączenie zapachu białych kwiatów z orientalnymi, łagodnymi nutami. Umiarkowanie słodka i zdecydowana.

Brzmi niezwykle intrygująco a jeśli jesteście zainteresowani znalezieniem większej ilości walentynkowych inspiracji zapraszamy TUTAJ i życzymy Wam niezapomnianych Walentynek!