W Orbicie Słońca

Włoski tydzień w upalnej Warszawie? Negroni Week nadchodzi! W Orbicie Słońca od 25 do 30 czerwca poznacie różne oblicza najbardziej klasycznego z włoskich drinków – Negroni! W ORBICIE SŁOŃCA od rana do nocy celebruje się życie.

Niezmienna od 1860 r. receptura Campari pozwala barmanom na wyczarowanie nieoczywistych połączeń,  żonglując jednocześnie założeniami Negroni: gin, wermut i Campari. Spodziewajcie się orzeźwiających połączeń z owocami, stawiającą na nogi kawą, czy rozleniwiającym prosecco…. pełna lista dostępnych wariacji przed nami!

Negroni Week to także międzynarodowa inicjatywa charytatywna – W Orbicie Słońca biorąc udział w wydarzeniu dokłada swoją cegiełkę do wsparcia  finansowego psich seniorów, które pozostały bez opiekunów.

Przenikają się tutaj dwa wymiary – dzienny i nocny, bistro i bar, zapewniając to, co w życiu najsłodsze: pizzę całymi dniami i późnymi wieczorami, sycylijskie desery, wyborne drinki, wymyślne szprycery, wino i kawę w dowolnej ilości, o poranku i nocą, wedle pragnienia. I imprezy – w imię przyjemności! Będzie bywało abstrakcyjne. Kulturalnych wydarzeń także nie zabraknie. Wszelkie zachcianki i formy okazywania radości z życia są mile widziane. Tak jest W Orbicie Słońca.

Niech żyją: PIZZA / DRINKI / IMPREZA!