Dobrze się tańczy w miłym towarzystwie | PG13 x Hate Bush

Mniej niż tydzień dzieli nas już od wydarzenia w Orbicie Słońca. Zabierajcie znajomych i koniecznie odwiedźcie to miejsce!

19 lipca W Orbicie Słońca spotkacie Bowiego, Abbę, Joy Division i włoskie hity, o których nie macie pojęcia. Parkiet na piętrze mówi „Dolce Vita!”, a czerwony bar kusi szprycerami. 19 lipca liczy się tylko impreza, drinki, pizza! Zapomnijcie o codzienności i dajcie się porwać na włoskie wakacje w centrum Warszawy. Tego wieczoru zagrają:

Hate Bush – kocha Davida Bowiego i to definiuje styl jej grania – zero ograniczeń gatunkowych, masa pięknych przeżyć muzycznych! Posiada wszystkie składanki Marka Sierockiego, których nie zawaha się użyć! Bring me the disco king!

PG13 to kategoria filmowa przyznawana filmom i serialom w USA, oznaczająca „Parents Strongly Cautioned: some material may be inappropriate for children under 13”. To także pseudonim Pauliny, która najbardziej cieszy się, gdy na jednej imprezie może zagrać Oasis oraz motyw przewodni ze „Słonecznego Patrolu” i nikogo to nie dziwi. Every song is empty without your friendly legs!

Dobrze się tańczy w miłym towarzystwie | PG13 x Hate Bush

Widzimy się w piątek!

START: 21:00
TAX: FREE

 

Niech żyją: PIZZA / DRINKI / IMPREZA!