VOLNA kolekcja jesienno-zimowa 2020

Nowa kolekcja polskiej marki VOLNA odpowiada na wyzwania, które rzuca nam rok 2020. Są to piękne i wygodne ubrania, w których równie dobrze będziemy wyglądać i czuć się w domu jak i poza nim. To dużo organicznej bawełny i ponadczasowe modele zaprojektowane, by uzyskać maksimum wygody a jednocześnie podkreślić atuty sylwetki.


Wygodne sukienki z grubej bawełny, legginsy, bluzy i cygaretki z organicznej dresówki pozwolą poczuć się kobieco nawet w domowym zaciszu. Ubrania są zaprojektowane tak, że można łączyć je w zestawy i tym samym skompletować garderobę kapsułową. W ten sposób ograniczymy ilość ubrań w naszej szafie i będziemy mogli się nimi cieszyć przez długie lata.
Ubrania są szyte w limitowanych kolekcjach, dzięki czemu bardzo małe są szanse, że spotkamy na ulicy kogoś ubranego tak samo.

VOLNA podchodzi odpowiedzialnie do produkcji ubrań. Po pierwsze marka szyje z ekologicznych materiałów takich jak len, tencel czy bawełna organiczna. Po drugie ubrania powstają w Warszawie zaprzyjaźnionej szwalni. Jest to szwalnia której pracownicy zatrudnieni są legalnie i mają opłacany ZUS i gdzie przestrzegane są normy bezpieczeństwa. Marka nie pakuje  też przesyłek w plastik, tylko w bibułę i kartonowe opakowanie zaklejone papierową taśmą. Tak samo metki dodawane do ubrań są wykonane z kartoników z recyklingu.

Więcej produktów marki VOLNA znajdziecie na PAKAMERA.pl