Zmęczona skóra potrzebuje szczególnej opieki. Teraz jest na to idealny moment. Gdy pogoda za oknem nie zachęca do spacerów, urządźmy sobie w domu własne, małe SPA i zadbajmy o skórę. 

Pachnąca kąpiel
Na zewnątrz szaro, buro i ponuro – to świetnie! Bez żalu możemy czas spędzić we własnej łazience. Czego potrzebujesz? Przede wszystkim czegoś, co będzie się pieniło i przyjemnie pachniało. Na rynku bez problemu znajdziesz różne rodzaje musujących kul i aromatycznych soli, które wprawią cię w dobry nastrój. Do tego naturalne mydełko i mnóstwo świec to przepis na wieczór idealny.

Zadbaj o ciało
Jesień to świetny moment na zadbanie o swoją skórę. Pierwszym krokiem powinien być peeling. Poszukaj takiego o naturalnym składzie. Złuszczona skóra łatwiej przyjmie odżywcze składniki, znajdujące się w balsamie lub maśle do ciała. Zregenerowana, nawilżona będzie się pięknie prezentowała pod ciepłymi, kaszmirowymi swetrami.

Piękna skóra
Jesienią wreszcie mamy czas zadbać o skórę twarzy. W ofercie polskich marek znajdziesz duży wybór delikatnych peelingów, masek i naturalnych kremów. Do tego warto do pielęgnacyjnego rytuału włączyć dobroczynne oleje. Taki kosmetyk wmasowujemy w zwilżoną wcześniej wybranym hydrolatem skórę. Dzięki temu wytworzy się na niej emulsja, która pod wpływem ciepła dłoni szybko się wchłonie i pozostawi twarz delikatną i gładką.

Nie zapominaj o dłoniach i stopach
Jesienią nie możemy zapominać o delikatnej skórze dłoni. Wychodząc z domu zawsze pamiętajmy o parze rękawiczek, a w domowym zaciszu znajdźmy chwilę na pielęgnację. Z pomocą przyjdą przeznaczone do dłoni peelingi, odżywcze peelingi i oliwki do skórek. W tym celu możecie też użyć naturalnych olejków, na przykład ze słodkich migdałów. Chociaż sandałki odłożyłyśmy na chwilę do szafy, pamiętajmy o pedicure. Zadbane dłonie i stopy to klucz do pewności siebie.

Szukając dobrej jakości, naturalnych świec i kosmetyków zajrzyj na platformę Pakamera.pl. Wystarczy kliknąć tutaj.