Iossi – kosmetyki z klasą

Iossi należy do najbardziej znanych i cenionych marek naturalnych kosmetyków. Staranna kompozycja zawierająca wyłącznie naturalne składniki, brak sztucznych dodatków chemicznych, hipoalergiczność oraz ekologiczny proces produkcji, zapewniły polskiemu producentowi stałe miejsce na rynku kosmetycznym.

100% natury w kosmetyczce

Wszystkie komponenty kosmetyków Iossi mają naturalne pochodzenie. Rośliny, wykorzystywane w procesie produkcyjnym, pochodzą z naturalnych, ekologicznych upraw wolnych od chemikaliów (pestycydów, insektydów, herbicydów, sztucznych nawozów). W składzie produktów Iossi nie znajdziemy żadnych substancji, których nie można by pozyskać z naturalnych źródeł. Filozofia marki wyklucza stosowanie jakichkolwiek komponentów, powstałych sztucznie w laboratoryjnej fiolce.

Kosmetyki dla wrażliwych

Iossi celuje w osoby o cerach trudnych w pielęgnacji (nadwrażliwych, alergicznych). Zdaje sobie sprawę, że sama naturalność nie gwarantuje hipoalergiczności. Wiele z najsilniejszych alergenów (np. pyłek kwiatowy) to właśnie substancje pochodzenia naturalnego. Dlatego też każdy nowy składnik przechodzi przez skrupulatne badania pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Iossi, nie chcąc narażać na szwank zdrowia klientów, stosuje wyłącznie komponenty z certyfikatem COSMOS i Ecocert.

Produkt wegański

Kosmetyki Iossi są produktami całkowicie wegańskimi. Oznacza to, że nie znajdziemy w nich żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. Marka, mając świadomość cierpień zwierząt laboratoryjnych, nie testuje swoich produktów na czworonogach. Stosując produkty marki Iossi, możemy czuć się pięknie, bez niepotrzebnych wyrzutów sumienia.

Symfonia aromatu

Gdy tylko otworzymy dowolny kosmetyk Iossi, od razu uderzy nas rajski aromat unoszący się spod pokrywki. Jest on zasługą olejków eterycznych roślinnego pochodzenia. Odgrywają one nie tylko rolę zapachową, ale też konserwująca. Zawarte w nich naturalne substancje antybakteryjne, zastępują nierzadko szkodliwe sztuczne konserwanty. Ponadto nawilżają one, ujędrniają i natłuszczają skórę. Marka umiejętnie łączy przyjemne z pożytecznym, tworząc produkty, które pielęgnując skórę, jednocześnie dostarczają zmysłom prawdziwej uczty.

Dobre, bo polskie

Iossi, w przeciwieństwie do wielu gigantów rynku kosmetycznego, jest całkowicie polskim przedsiębiorstwem. Nabywając produkty marki, wspierasz więc lokalnych producentów. Ma to kluczowe znaczenia, zwłaszcza w dobie wywołanego pandemią kryzysu gospodarczego.