Fryzura w krajach różnych kultur oraz w subkulturach ma bardzo ważne znaczenie. Pomaga wyrazić siebie. Ma za zadanie pokazać społeczeństwu w którym żyjemy kim jesteśmy, co nas interesuje, co lubimy. Poprzez włosy możemy nawiązać do typu muzyki który jest naszym ulubionym, koloru na punkcie którego szalejemy, niektórzy idą o krok dalej i upodabniają się do ulubionych bohaterów książkowych czy filmowych.

Artystka, stylistka fryzur i specjalistka od koloru z Pasadena w Los Angeles: Janine Ker tworzy rzeczy niesamowite. Umawiając się do niej na wizytę wyjdziecie odmienieni jak nigdy dotąd. Spełnia najróżniejsze marzenia. Zaczynając od geometrycznych tęczowych fryzur „na jeża”, poprzez włosy w kolorowe kropeczki, kończąc na tęczowych mieniących się lokach ombre.
Proces powstawania każdej z fryzur nie jest przypadkowy. Każda powstaje na bazie specjalnego projektu przygotowanego dla każdego klienta indywidualnie, szkic to podstawa pracy. Geometryczne kolaże Janine nawiązują stylistyką do lat 90, najmodniejszego obecnie okresu w modzie. Czy jej pomysł na włosy odciśnie piętno na kartach modowej historii? Mamy taką nadzieję bo efekt jej pracy to uczta dla oka.