Turbokolor to warszawska marka streetwear, która od zawsze utożsamiana jest z miejskim stylem w najlepszym wydaniu. Zobaczcie ich najnowszą kolekcję Men with Dirty Hands na sezon jesień/zima 2014!

Warszawska marka Turbokolor, której projekty inspirowane są przez skateboarding oraz wschodnie dziedzictwo kulturowe, została założona w 2007 roku przez artystę i projektanta Pawła Kozłowskiego razem z przyjaciółki z dzieciństwa. Ich projekty łączą w sobie styl, funkcjonalność i wygodę, czyli wszystko to co najważniejsze, aby wyróżnić się i odnieść sukces na rynku marek odzieżowych.

Pomimo tego, że Turbokolor narodził się w Polsce, firma świeci triumfy na całym świecie m.in.: dzięki świetnym kolaboracjom z innymi markami (Vans, Casio G-shock, New Era caps, Foreign Family, Akomplice, UXA NYC) oraz najlepszymi światowymi artystami (Jeremy Fish, Will Barras, Marok, M-City, Zbiok).

Turbokolor właśnie wraca z nowymi projektami na sezon jesień/zima 2014, Paweł opisuje kolekcję Men with Dirty Hands w następujący sposób:

Men with Dirty Hands to mężczyźni, faceci, chłopcy, kolesie opętani chęcią tworzenia, a nie bojący się pobrudzić sobie rąk w trakcie realizowania pasji, która ich definiuje. Nieważne, czy budują motocykle, jeżdżą na deskorolce, malują obrazy, fotografują czy golą brody. Łatwo dostrzec, czy w proces tworzenia autor włożył całe swoje serce. W Turbokolor w projektowanie każdej nowej kolekcji zawsze wkładamy 100% pasji i zaangażowania, co czyni nasze ubrania jedynymi w swoim rodzaju.

Proponowane przez nas kroje inspirowane są klasycznym krojem roboczych i wojskowych uniformów zeszłego wieku. Okresu, który odegrał olbrzymią rolę w kształtowaniu współczesnej mody ulicznej. Oczywiście, nie zabraknie też bardziej stonowanych fasonów.