Label NEXTPOP, odpowiedzialny za sukces takich artystów jak Kari, Bokka czy Fismoll, prezentuje swoje najnowsze wydawnictwo – składankę Tunnel Vision.

TUNNEL VISION to nowa seria kompilacji prezentujących wyselekcjonowaną uważnie muzykę spoza mainstreamu. Celem jej jest stworzenie słuchaczowi za każdym razem innego nastroju, określonego w podtytule każdej edycji. Nazwa kompilacji – TUNNEL VISION – oznacza koncentrację na wybranym wycinku rzeczywistości. Pierwsza część serii nosi podtytuł Slow Burning. Jej nastrój jest idealny do nocnej podróży lub samotnego, zamyślonego wieczoru. Utwory takie, jak FINK Sort Of Revolution, THE CINEMATIC ORCHESTRA To Build A Home , LITTLE DRAGON Twice czy AGNES OBEL Riverside stwarzają nastrój zamyślenia i melancholii, niczym z niego nie wytrącając aż do ostatniego dźwięku. Slow Burning to utwory, które powoli się dopalają.

Wyjątkową cechą serii TUNNEL VISION będą utwory napisane specjalnie na nią przez artystów wydawanych przez wydawnictwo NEXTPOP, oraz nigdzie dotąd niepublikowane wersje ich piosenek. Na kompilacji TUNNEL  VISION | Vol.1: Slow Burning ukażą się: premierowy utwór FISMOLLA The Healing wykonany z Oly. (której debiutancka płyta jest zapowiadana przez NEXTPOP na jesień 2014), zremasterowana wersja utworu KARI The One, którym KARI zadebiutowała w marcu 2014 r. na antenie brytyjskiej rozgłośni BBC Radio One, oraz utwór zespołu BOKKA Wait For It, znany z koncertów grupy, który nie znalazł się na jej debiutanckiej płycie.