Zapewne wielu z was szukało w internecie dziennych i nocnych zdjęć zabytków i sławnych budynków. Już nie musisz bawić się w detektywa, żeby je znaleźć. Fotograf Richard Silver połączył poszczególne kadry (zrobione o w różnych godzinach) w jedno ujęcie. 

Klasyczne zdjęcia znanych budynków, czy zabytków przechodzą do lamusa! Bo przecież ile razy można powtarzać to samo ujęcie londyńskiego Big Bena, czy Koloseum w Rzymie? Richard Silver w swojej serii zdjęć „Time Sliced” na jednej fotografii połączył kadry budowli z różnych pór dnia oraz nocy! Dzięki temu możemy zobaczyć jak prezentuje się w różnych godzinach np. katedra w Mediolanie, stadion w Pekinie, singapurska Marina Bay Sands, Hagia Sophia, Szanghaj, a nawet warszawski Pałac Kultury i Nauki! Musicie przyznać, że jego prace robią wrażenie.

Na stronie internetowej Silvera możemy przeczytać: „Uwielbiam przekształcać zwyczajny dzień w coś wyjątkowego i niezapomnianego„. Fotograf współpracował z takimi markami jak Ikea, Tiffany & Co., AT&T, Macy’s, czy Bank of America.