Marge i Homer Simpsonowie na romantycznej kolacji, Anakin Skywalker i księżniczka Leia w objęciach Dartha Vadera, Spiderman z ukochaną… Zobacz ilustracje Alego Giorginiego zatytułowane „That’s Amore!”

To kolejny projekt artystyczny zapewne inspirowany piosenką The Beatles, „All You Need Is Love”! Ale Giorgini postanowił zilustrować duety ze znanych filmów fabularnych, a także animowanych. I nie zawsze są to pary miłosne.  Minimalistyczna i geometryczna kreska to znak rozpoznawczy Włocha. Rysownik pracujący na co dzień dla takich marek jak Foot Locker, MTV, Warner Bros., Vibe Magazine, Emirates, Sony Pictures, Kinder Ferrero, Virgin Atlantic, w swoim projekcie „That’s Amore!” pokazał m.in. Batmana i Robina, Dartha Vadera, Simpsonów, King Konga ze swoją blond pięknością, Popeye’a, Spidermana oraz Supermana, a także Morticię i Gomeza z rodziny Adamsów.

Prace Alego Giorginiego można zobaczyć w Hero Complex Gallery (Los Angeles), Bottleneck Gallery w Nowym Jorku oraz rzymskiej galerii Mondopop.