Już 14 kwietnia w obiekcie TAURON Arena Kraków Mała Hala odbędą się targi akcesoriów dla mamy i dziecka, zabawek, mody dziecięcej od polskich twórców hand made.

1 / 1

Będzie to okoliczność do poznania i zakupienia najnowszych kolekcji i najmodniejszych propozycji wiosennego sezonu oraz rzeczy o oryginalnym designie.
Wydarzenie jest dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat.
Na ten jeden dzień znany Krakowianom obiekt TAURON Arena Kraków Mała Hala zamieni się jednocześnie w wyjątkową galerię handlową dla dzieci z niepowtarzalnymi produktami oraz centrum edukacyjne dla rodziców i zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Polecane przez PAKAMERA.pl

LOGSY

Logsy to zabawki z drewna, które wyróżniają się pięknym wzornictwem i ciekawymi detalami.  Zabawki pokrywane są specjalnym olejem zrobionym z naturalnych składników (m. in. olej lniany, żywica, olej drzewny), który po nałożeniu daje efekt „miękkości” oraz zabezpiecza drewno, jednocześnie pozwalając na bezpośredni kontakt (w przeciwieństwie do lakierów, które tworzą dodatkową warstwę). Ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane,  zabawki mogą służyć przez wiele lat. Nawet, gdy zostaną nadszarpnięte zębem czasu, można w łatwy sposób odświeżyć ich wygląd, a nawet samodzielnie wprowadzić zmiany, poprzez zastosowanie innych farb lub obróbkę powierzchni.

 

STUKA PUKA

Stuka Puka to marka łącząca w sobie unikalny design, walory edukacyjne, naturalne materiały i ręczne wykonanie. Produkty, wykonane są z najlepszych materiałów, ręcznie wykończone i bezpieczne dla najmłodszych. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób by trafić do odbiorców. Marka wykonuje produkty dla domu, dla dzieci oraz biżuterię i akcesoria.

Nasi Goście oprócz strefy zakupowej będą mogli korzystać bezpłatnie z licznych prelekcji ze specjalistami różnych dziedzin a dzieci z zajęć kreatywnych, warsztatów twórczych, gier logicznych, zabaw z animatorami oraz bohaterami ulubionych bajek.
Kobiety w ciąży będą mogły skorzystać bezpłatnie z badania USG oraz konsultacji z lekarzami.

 

Zapraszamy

14.04 sobota

W godzinach 10-17

TAURON Arena Kraków Mała Hala ul S.Lema 7