Targi Trends 4 Kids –  13.03 ponownie w ARENIE Gliwice!

Targi Trends 4 Kids –  13.03 ponownie w ARENIE Gliwice! Gliwice! Wracamy do Was!
I przygotowujemy kolejny wyjątkowy dzień, który mamy nadzieję spędzicie z nami.
Wydarzenie dedykujemy przyszłym rodzicom, rodzicom z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkim, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.
Tak! Cenimy i wspieramy polskie marki i małe, rodzinne manufaktury, które kreują cuda z miłości do dzieci.

Targi Trends 4 Kids zagoszczą 13 marca w ARENIE Gliwice w godzinach 10.00-17.00
Będzie jak zawsze kolorowo i z mnóstwem dobrej energii!

STREFA ZAKUPÓW – tego dnia będzie można kupić niepowtarzalne produkty z najnowszych wiosenno-letnich kolekcji, a wśród nich znajdziecie niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek, które wspieramy.
Wystawcy specjalnie na ten dzień przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty dla Gości targów.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających aktywności.
Nuda tego dnia jest u nas zabroniona!
Przygotowaliśmy wiele kolorowych, szalonych, pomysłowych i inspirujących aktywności dla naszych najmłodszych. Nasi Goście wezmą udział w twórczych warsztatach. Animatorzy zaangażują dzieci w rozwiązywanie zagadek i łamigłówek, które fantastycznie wpływają na rozwój wyobraźni dziecka. Dla najmłodszych zaplanowaliśmy zajęcia sensoryczne. Podczas nich dzieci będą tworzyć, dotykać, odkrywać, eksperymentować z jadalnymi składnikami, malować, ugniatać, przesypywać… Legalnie brudzić ręce, buzie, stopy pobudzając zmysły. Maluchy poznają m.in. ścieżkę sensoryczną, pobawią się kolorową, domową ciastoliną oraz poznają różne faktury i struktury produktów spożywczych. Dla starszych dzieci przewidzieliśmy podróż do wirtualnego świata. Dzieci przeżyją niewiarygodną przygodę w 3D, odkrywając tajemnice miejsc, do których na co dzień dostęp jest utrudniony lub niemożliwy. Łącząc edukację z rozrywką, będziemy w stanie znaleźć się w kosmosie, świecie podwodnym lub w świecie prehistorycznym.

Co jeszcze?

Dzieci kochają budować, konstruować, tworzyć…i to właśnie będziemy robić na targach w Gliwicach! Duże, kolorowe i łatwe do uchwycenia elementy zmieniają się w bajkowy świat, pobudzając wyobraźnię i rozwijając zdolności motoryczne dzieci. Różne kształty klocków i możliwości ich łączenia szybko uruchamiają pokłady kreatywności i uczą logiki oraz przestrzennego planowania. Taka zabawa sprawia, iż błyskawicznie każdy jej uczestnik (czy to duży czy mały) czuje się zaangażowany w proces budowy na długi czas. To jest również ten moment kiedy możemy nauczyć dzieci pracy zespołowej. A to napewno zaprocentuje w przyszłości.

STREFA CHILLOUT – miejsce, w którym można wziąć oddech, odpocząć, zjeść coś dobrego.
Wpadnijcie do nas tego dnia! Zgarnijcie domowników, sąsiadów, dajcie cynk znajomym!
Widzimy się już niebawem.
Do zobaczyska!
Wstęp:
BILETY ZAKUPIONE ONLINE: osoby dorosłe 10 zł, dzieci bezpłatnie

Szczegóły na:
www.trends4kids.pl
https://www.facebook.com/events/319208920124031