Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną odbędą się w dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.

1 / 1

 

UROCZYSTOŚĆ to Targi dla najbardziej wymagających Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań na swoje wesele.

Targi odbędą się w Reducie Banku Polskiego – historycznym, ponad stuletnim wnętrzu, które organizatorzy UROCZYSTOŚCI – Agencja Teraz Powiesz TAK wybrali nie bez przyczyny. Z założenia UROCZYSTOŚĆ odbywać ma się bowiem w industrialnych przestrzeniach stolicy.

Pierwsza edycja Targów UROCZYSTOŚĆ miała miejsce na początku lutego bieżącego roku w Szarotce, na terenie Fortu Mokotów. Targi odwiedziło ponad 1000 osób. Wystawcy zaprezentowali zaś ofertę na najwyższym poziomie. O sukcesie UROCZYSTOŚCI na swoich łamach wspomniał internetowy magazyn poświęcony tematyce ślubnej, Smartbride.pl

Firmy biorące udział w UROCZYSTOŚCI to marki naprawdę godne uwagi. Charakteryzuje je przede wszystkim nowoczesne podejście do tematyki ślubnej oraz nowatorskie rozwiązania. Wspaniałym przykładem mogą być tu prace artystki o pseudonimie Folkisz, dla której materiałem do tworzenia dekoracji jest przede wszystkim papier.

Podczas Targów zaprezentują się także firmy, które brały udział w pierwszej edycji UROCZYSTOŚCI, takie jak: Pracownica Cukiernicza Panna, Atelier sukni ślubnych Warsaw Poet, stylistka ślubna Biel kreacja ślub.na, Wasze obrączki, Pitti Style, kolekcja bielizny Saint Body, Wianki Pianki, Iwogg, Papiery Wartościowe, Love Prints oraz Wedding Mark.

I tym razem nie zabraknie fotografów ślubnych. Swoje prace zaprezentuje znakomita Kamila Gołębiewska Via Birdie, Magdalena Mizera, czy Paula Romanowska. Będzie na co popatrzeć!

Wśród Wystawców pojawią się także nowe marki, a wśród nich: Haratyk i garnitury szyte na miarę, bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story.

LE BRATE

LE BRATE to polska marka stworzona przez dwie przyjaciółki kochające tworzyć rzeczy piękne. Pragniemy, aby dzięki naszym projektom celebracja życia codziennego była wyjątkowa! Marka LE BRATE tworzy szlafroki oraz koszulki nocne z myślą o poczuciu komfortu, jakości i elegancji dla każdej stylowej i wymagającej kobiety. Używamy najlepszych gatunkowo i delikatnych dla skóry tkanin z Włoch oraz szykownych francuskich koronek. Staranie zaprojektowane i romantyczne wzory pozwolą uczynić niejedno wydarzenie zjawiskowym. Cała produkcja odbywa się w Polsce. Kolekcje marki utrzymane są w kolorystyce obejmującej klasyczną czerń, złamaną biel, pastele oraz kontrastujące rajskie odcienie. CELEBRATE MOMENT!

1 / 1

 

CANDLY

Świece robione są ręcznie, w małej manufakturze, a zapachy pochodzą z Grasse.

1 / 1

 

HARATYK

Marka Haratyk specjalizuje się w kolekcjach pret-a-porter oraz made to measure. Marka założona przez Wojtka Haratyka, który od lat rozwija estetykę ubrań dandy. Łączy tradycyjne krawiectwo z nowoczesnym minimalizmem, uzupełniając swoje projekty awangardowymi elementami.

1 / 1

 

 

Ten wyjątkowy dzień uświetni zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce.

Więcej informacji na stronie: http://terazpowiesztak.com/

Zapraszamy

14 kwietnia  Reduta Banku Polskiego

Wstęp na Targi: 5 zł
Godziny otwarcia:
Sobota: 10:00 – 17:00