Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno

Już 8-9 luty w Gdańsku odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno. To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii.

Podczas targów jest możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków. Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem. Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu. Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu ww Wrocławiu – największych targów wegańsko-wegetariańskich w Polsce .
Strefą towarzyszącą będzie Babski Targ oraz strefa Kawy i Czekolady.

Targi to doskonała okazja, aby kupić kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii. To doskonały sposób aby zadbać o nasze ciało i naszą planetę.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno

8-9.02.2020

Lokalizacja: Energa Club, Gdańsk

sobota 12:00-20:00
niedziela 12:00-18:00