Tańce pod gwiazdami :: WHEREISMYMIND

Najbliższy weekend 15-16.06 na Wiśle zapowiada się naprawdę gorąco! Przystań Nowa Fala zaprosiła na swój pokład najciekawsze warszawskie kolektywy Djskie, co skutkować może tylko jednym: kultowymi imprezami od nocy do rana, lub jak kto woli od zachodu do wschodu słońca!
W piątek za sterami Glass Hunters, którzy poprowadzą Was do tańca na cyklicznej imprezie „Do Utraty tchu”, a w sobotę epickie, kultowe, nadwiślańskie WHEREISMYMIND powered by Kędzior!

Sezon letni ruszył na Nowej Fali pełną parą. Kalendarz wydarzeń zaczyna pękać w szwach – wypełniany jest najlepszymi imprezami, a już niedługo pojawi się szereg dziennych aktywności. Plan jest jasny: na Nowej Fali będzie, jak na wakacjach!

Weekend rozpocznie się imprezą „Do utraty tchu”, którą poprowadzić mogą tylko oni – Glass Hunters. Pierwszy na świecie dyskdżokejski boysband, grają muzykę pięciu dekad, więcej w nich rocka niż rapu. Spodziewajcie się jednego, na Nowej Fali będzie ostro bujało, a Wy będziecie tańczyć do utraty tchu! W sobotę nie zwalniamy tempa. Kultowa już impreza nad Wisłą WHEREISMYMIND nakręcana przez Piotra Kędzierskiego, przyciąga nad rzekę morze fanów, zawraca w głowie i zaciąga na parkiet każdego! Piotr Kędzierski tym razem do wspólnych szaleństw zaprosił legendy polskiej sceny klubowej: Mr. Lex oraz Novika!

Szykuje się naprawdę szalony sezon! W planie są najlepsze imprezy, które sprawią że to lato na długo pozostanie w pamięci. Dowodem jest najbliższy weekend. Glass Hunters dadzą czadu, a sobotnie WHEREISMYMIND, które każdy pamięta z Pomostu 511 dopełni weekendu idealnego! – zapowiadają twórcy Przystani Nowa Fala. Imprezy latem organizowane są na otwartym rooftopie, na samej rzece, pod gołym niebem, przy dużym barze ze świetnymi drinkami – krótko mówiąc:  warunki idealne!

Przystań Nowa Fala to: słońce, najlepsze craftowe piwa, wyborne drinki, szalone rejsy łódkami, rozmaite tapasy, doskonałe imprezy, idealny relaks w ciągu dnia z najlepszym widokiem na rzekę i wiele wiele więcej – od rana do nocy! Gdzie? Na rzece, przy bulwarach wiślanych pomiędzy Muzeum nad Wisłą i CNK. Od BUWu i Lipowej 1, gdzie łatwo dojechać samochodem – 1 min w stronę rzeki.

Linki do wydarzeń:
„WHERE IS MYMIND?”: www.facebook.com/events
„DO UTRATY TCHU”:  www.facebook.com/events