Domowe SPA z ŁYKO

Zestaw spa od ŁYKO to lniany ręcznik, ręczniczek do twarzy oraz krążek kosmetyczny. Myśląc o słonecznym lecie i miłości do skóry autorki zaproponowały coś nowego. Sprawdźcie jakich dodatków brakuje w Waszej kosmetyczce pośród ulubionych naturalnych kosmetyków.

Najczęściej ręcznik kojarzy się z frotte, autorki znalazły skośno tkany len w kolorze owsianki (połączenie przędzy naturalnej ze śmietanową), który jest bardzo popularny m.in. w Skandynawii. Dopełnieniem ręczników jest krążek kosmetyczny, który może posłużyć za równo jako gąbeczka do twarzy i ciała, jak i wielorazowy wacik do demakijażu. Len w każdej z tych postaci jest antybakteryjny, przeciwgrzybiczy, nie uczula i szybko schnie – czyli posiada wszystkie ważne cechy dla produktów domowego spa! Zestaw idealny na wakacyjną podróż.

Ręcznik spa
Wykonany ze 100% skośno tkanego lnu w kolorze owsianki (połączenie przędzy naturalnej ze śmietanową).
Len jest antybakteryjny i przeciwgrzybiczy oraz nie alergizuje, w związku z czym bardzo dobrze sprawdzi się w domowym spa.

Krążek kosmetyczny spa
Wykonany ze 100% lnu frotte, który nie alergizuje i posiada właściwości antybakteryjne.
Średnica 8,5 cm. Używanie lnianego krążka w codziennej pielęgnacji poprzez delikatne masowanie twarzy i ciała poprawia krążenie krwi i tym samym koloryt skóry. Stanowi również alternatywę dla wacików przy demakijażu.