Ruszamy do SPA

Gdy skończą się wakacje z powrotem rzucamy się w wir pracy i codziennych obowiązków. Nie marzycie wtedy czasem o chwili relaksu i wytchnienia? Bo my jak najbardziej i kiedy potrzebujemy wyrwać się gdzieś z dala od wielkomiejskiego gwaru udajemy się do SPA. Zapraszamy was na mini przewodnik po miejscach, w których odnajdziecie spokój i ukojenie. 

CAMP SPA
CAMP SPA to wynik współpracy pobliskiej Glendorii oraz Madame La Mode. To miejsce to gratka dla tych, którzy uwielbiają wypoczynek na łonie natury. Marzeniem założycieli było stworzenie miejsca, które będzie ściśle związane z przyrodą. I takie też jest. Konstrukcje, w których wykonywane są zabiegi zostały malowniczo wpisane w miejscowy krajobraz, a przy samych zabiegach stosuje się tu lokalne, naturalne produkty. SPA zostało zaprojektowane w oparciu o proekologiczne rozwiązania, a zamiast kafelków i sterylnych pomieszczeń oferuje relaks na łonie przyrody. Przenocować możecie na przykład w pobliskiej Glendorii.

CAMP SPA, Ględy 45, 14-105 Łukta

HT Houseboats
Domki na wodzie, które jednocześnie są jachtami – takie rzeczy tylko w Mielnie. Usytuowane na jeziorze Jamno, kameralne, pięknie urządzone w marynistycznym stylu. Możecie przyjechać tu o każdej porze roku, a większość domków wyposażonych jest w kominki z nieograniczonym dostępem do drewna. W cenę wynajmu wliczone jest bogate śniadanie, które zostanie przyniesione pod drzwi każdego ranka. Coś jeszcze? Oczywiście SPA! Wśród licznych zabiegów możecie skorzystać na przykład z sauny na wodzie. Warto przyjechać tu poza sezonem, kiedy Mielno pustoszeje a wy możecie w pełni rozkoszować się ciszą i spokojem.

HT Houseboats, ul. 6 Marca 2, 76-032 Mielno

Galery69
Jak czytamy na stronie Galery 69 to hotel, który powstał z marzeń o ulotnych nastrojach, o śniadaniu z widokiem na jezioro, o estetyce, która inspiruje i podsyca pragnienia i o duszy zaklętej w przedmiotach. Brzmi zachęcająco i wygląda niesamowicie – zobaczcie sami!

Hotel Galery 69, Dorotowo 38, 11-034 Stawiguda

NoNameLuxuryHotel&Spa
No Name Luxury to propozycja dla wielbicieli luksusu. Hotel znajduje się w miejscowości Łapsze Niżne, w okolicach Białki Tatrzańskiej, Bukowiny i Zakopanego, ale nie poczujecie tu zgiełku turystycznych miejscowości. Z okien obiektu możecie podziwiać bajkowy krajobraz gór, a SPA zostało stworzone z myślą o osiągnięciu holistycznej równowagi dla całego organizmu.

NoNameLuxuryHotel&SPA, ul. Leśna 46, 34-442 Łapsze Niżne