Nasz upragniony weekend nadchodzi wielkimi krokami! W tym tygodniu czekamy na niego wyjątkowo, bo przed nami niezwykła impreza. POMOST 511 i nasz ulubiony cykl imprez Where is my mind? powered by Kędzior powraca i to nie do byle jakiego miejsca, bo to kina, kina LUNA!!!

uuu

SOBOTA 10.01.2015

#WHEREISMYMIND x POMOST 511

Dziś nasze kalendarium zaczniemy wyjątkowo od soboty, bo to własnie tego dnia w stolicy wydarzy się coś niezwykłego. Kultowy już w Warszawie cykl nadwiślańskich imprez Where is my mind? powered by Kędzior powraca do niezwykłej przestrzeni kina Luna!!! Nie umiemy opisać naszej radości, zobaczycie w sobotę jak szalejemy na parkiecie, przy muzyce, o którą zadbają: Exboyfriends, I Say Mickey oraz Kovvalsky <3 <3 <3

Widzimy się na miejscu kochani!

ex

PIĄTEK 09.01.2015

EKRANIZACJA SZTUKI DOROTY MASŁOWSKIEJ ‚MIĘDZY NAMI DOBRZE JEST” W REŻ. GRZEGORZA JARZYNY

Między nami dobrze jest to pierwsza w karierze reżysera teatralnego Grzegorza Jarzyny realizacja filmowa, wejdzie na ekrany polskich kin 9 stycznia 2015 roku.

OPROWADZANIE PO WYSTAWIE ‚POSTĘP I HIGIENA’

Specjalne piątkowe oprowadzania po wystawie „Postęp i higiena”. Różne tematy, różne problemy, zawsze inny wybór omawianych prac, pozwolą jeszcze lepiej zapoznać się z wystawą.

EMIL LOZINSKI x ARCADE DANCEFLOOR x CHŁODNA 25

9 stycznia na scenie Klubokawiarnia Chłodna 25 wystąpi Emil Lozinski – młody, zdolny i dobrze zapowiadającym się muzyk na co dzień grający i mieszkający w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie występowania na scenie z różnymi projektami/zespołami muzycznymi. Oprócz niego będziemy mogli usłyszeć również dwa zespoły: Arcade Dancefloor oraz RedHead Boy & Digital Kit.

OTWARCIE KLUBOKAWIARNI MIŁOŚĆ

Otwarcie nowej klubokawiarni przy dobrze już nam znanej Kredytowej 9, otwarcie nie byle jakie, bo dwudniowe!. Zagrają: Night Marks Electric Trio + Paulina Przybysz, FLIRTINI, I Say Mikey, Kixnare, Daniel Drumz, Auer oraz ERR BITS.

ZERO POSTANOWIEŃ x niePowiem

MIKO CZAJKOWSKI (Liestyle*), SOUND REBELLION, PORZĄDNE DZIEWCZYNY (Ptaku & BRTK / Planeta FM), JEDYNAK (Flirtini), KUVAU i zero noworocznych postanowień!

ELTRON JOHN x BARSTUDIO

Nie wiecie gdzie się wybrać w piątek? Uderzcie klasycznie do baruStudio!

milosc

NIEDZIELA 11.01.2015

WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zagra już po raz 23, tym razem dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. 

NIEDZIELNY BUFET W DZIKU

Jak co niedziele DZiK zaprasza nas na wyśmienity obiad podawany w formie bufetu. Nie ma nic lepszego niż pyszne jedzenie spożyte niedzielnym popołudniem.

PONIEDZIAŁEK 12.01.2015

SEKSUALNOŚĆ? TO NORMALNE! CYKL WYKŁADÓW DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW

Feminoteka serdecznie zaprasza na cykl interaktywnych wykładów Barbary Piwek z edukacji seksualnej dla rodziców i opiekunek/-ów dzieci i młodzieży. Podczas czterech spotkań słuchaczki i słuchacze dowiedzą się jak przekazywać wiedzę o seksualności dzieciom i młodzieży do 18 roku życia. Na zakończenie każdego wykładu przewidziana jest dyskusja z publicznością.

ŚRODA 14.01.2014

ROYAL BLOOD x PALLADIUM

Jeden z najgłośniejszych rockowych debiutów ostatnich lat powraca do Polski już w najbliższą środę, nie możemy się doczekać!

ZAWÓD MENEDŻER: SPOTKANIE Z MENEDŻEREM SPORTOWYM NIKODEMEM PAŁASZEM

Zawsze zastanawiałeś się jak wygląda praca menedżera klubu piłkarskiego? Przyjdź na otwarte spotkanie organizowane przez Koło Naukowe Przedsiębiorczości WZ UW

ŚRODOWE TANGO W DZIKU

Jak co tydzień DZiK zaprasza na środowe tango, zarówno tych, którzy chcą się dopiero nauczyć tańczyć, jak i tych którzy już opanowali podstawy argentyńskiego tańca.

royal