Pamiętacie najlepsze imprezy w mieście, które miały miejsce latem nad Wisłą? Where is my mind? powered by Kędzior – brzmi znajomo? To mamy dla Was mega pozytywną wiadomość. KĘDZIOR I POMOST 511 POWRACAJĄ!!! I nie, wcale nie musicie czekać do następnego lata, kultowy już cykl imprez powraca w najbliższą sobotę. Nie martwcie się, nie będziemy zamarzać nad Wisłą, tym razem imprezujemy… uwaga, uwaga… w kinie LUNA!!!

IMPREZA #WHEREISMYMIND POWERED BY KĘDZIOR // POMOST 511 & KINO LUNA ZAPRASZAJĄ

Gorące imprezy z Pomostu 511 tym razem w kultowym kinie Luna! Premierową imprezę zagrają I say Mikey, KoVValsky i Exboyfriends. Tańce w sali kinowej, drinki jak latem, niebanalnie i niesfornie – to będzie seans… Sobota 10 stycznia, start 23:00!

Efektem kolaboracji letniej miejscówki Pomost 511 i kina Luna jest powrót jednej z najbardziej znanych letnich imprez #whereismymind. W sezonie zimowym do muzycznych pojedynków warszawskich niepokornych dojdzie w wyjątkowej, kinowej przestrzeni. Jednym zdaniem – przed nami najgorętsza premiera tego roku w najgorętszym miejscu tej zimy!

15 stycznia, Kino Luna, start 23:00, wjazd 20 zł.

scenariusz: Pomost 511
reżyseria: Piotr Kędzierski

Imprezy #WHEREISMYMIND organizowane przez Pomost 511 z prowadzącym Piotrem „Kędziorem” Kędzierskim za każdym razem zaskakują  wyjątkowym składem ekipy, fundującej kawałki, przy których sami uwielbiają imprezować. – Najpopularniejsza impreza w mieście wraca w zimowej odsłonie. W wyjątkowym miejscu, bo w kultowym kinie. Będzie jak latem!  – zapowiada bosman Ivan, założyciel Pomost 511, reżyser, członek Fundacji Wszystko Płynie.